Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány fokik altatjátok kint a...

Hány fokik altatjátok kint a babát a hidegben?

Figyelt kérdés

2015. dec. 17. 19:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
9-es, azért, mert teljesen nyilvánvaló, hogy a friss, oxigéndús levegőn alvás sokkal egészségesebb, mint a szobában.
2015. dec. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Azért vannak itt is elég magas válaszok. :DD
2015. dec. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nagyon fura! Ti még nem hallottatok arról hogy a friss levegő mennyire fontos a babának? (Mindenkinek, hát még a babának.)
2015. dec. 18. 12:57
 14/21 anonim ***** válasza:
Melyik magas válaszra gondolsz??
2015. dec. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
11-es, igazad van és ezért szellőztetek gyakran a gyerekszobában és ha jó az idő nyitva az ablak, egész nap! De őszintén!: aki itt kardoskodik, hogy de igen, meg de jó, az télen nyitott ablaknál alszik a -5 fokban? Csak kérdezem: nem is fűt? Vagy az utcára? És a csövesek is piszok egészségesek? Nekik is a mínuszok vannak, meg pár takaró! Szerintem, ha te nem aludnál ilyen körülmények között, ne altasd úgy a gyereket se! Elvégre a családja életébe, szokásaiba kell beilleszkednie! Szerintem!
2015. dec. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Az én fiam meg csak kint tud aludni sajnos!! Én is szívesebben aludnénk vele a meleg szobába. De már csecsemőként se aludt sajnos bent fél óránál többet kint viszont 4 órákat símán... és ez mos így van most is. És igen kifele fűtünk panem nem lehet elzárni sajnos bent vagy 30C is van mèg én is menekülök
2015. dec. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

11-es vagyok, 15-ösnek!


Látom, mereven elzárkózol a friss levegőn, babakocsiban altatástól. Nekem bevált mindhárom gyereknél, évekig. Még a 2 éves is kint aludt, ugyanis simán elfért a nagy Bergon kocsiban.


A szellőztetés abszolút nem ugyanaz.


A felnőtt és a fejlődő gyermek szervezete szintén nem ugyanaz.


Természetesen fűtünk. Hajléktalanok sem vagyunk.


Viszont amikor pl.: hazaértünk egy sétából, és be akartam tolni a babakocsit, a gyerek rögtön felébredt. Amit kitoltam újra a teraszra, aludt, mint a bunda. Nem véletlen.


Felénk ez eléggé elterjedt szokás amúgy.

2015. dec. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Hú de jó Bregon kocsink van nekünk is és szuper hogy 2 évesen is elfér még benne :)
2015. dec. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Hát a 30 fokos panelből én is menekülnék... 18-as! Meddig szándékozol kint flangálni órákat a gyerekkel, csak hogy aludjon! néhány órát? Ha visszamész dolgozni lesz rá lehetőséged? A gyereknek meg kell tanulnia, hogy az ágyában aludjon és ez szoktatás kérdése! Ahogy az is, hogy idővel ráálljon arra, hogy mikor van reggeli, ebéd, vacsora! Ha rászoktatod, hogy az ágyában aludjon, akkor nem kell a 2 éves gyerekkel kint flangálnod a mínuszokban, hanem megtanulja, hogy vacsi után alvás! Elsőnél én is beszívtam, a második vacsi után megy az ágyába aludni. Nemsoká ovi, 1,5 éves, és jó, hogy ő legalább tudja mi a rend!
2015. dec. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Édes istenem olvasod is amit írtam?? Írtunk?? Ki beszélt itt vacsi utáni kinti sétáról?? Vacsi után a fiam bent alszik! Napközbeni alvása zajlik kit.. 1 órát vagyunk lent abból 3/4 órát sétál játszik aztán alszik majd kiteszem az erkélyre és csinálom a dolgomat!!Majd ha már tudom szabályozni a fűtést tuti nem lesz 30C addig meg ez van időmbe belefér a sétálgatás.. :) amúgy nálunk i napirend van nem tudom honnan jött az hogy nálunk( másnál) nincs!!??? Hú komolyan....
2015. dec. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!