Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki együtt alszik a babájával...

Aki együtt alszik a babájával hogy csinálja? Mindig?

Figyelt kérdés
Mindig vele alszik-e, illetve egyszerre kell lefeküdni? Hogy, milyen rend szerint teszitek? Tényleg jobban alszik úgy a baba?
2015. dec. 21. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Nalunk jobban aludt. Sokkal. :)

Mikor pici volt,csak delutan aludtunk egyutt,meg 1-2 nagyon siros,nyugos ejszakan. 1 eves kora korul sokat aludt velem mert apukaja elkezdett ejszaka dolgozni. Akkor egyutt mentunk aludni igen. De nalunk tok jol mukodott,hogy hetkoznap velem alszik,hetvegen meg a szobajaban es ez nyugosseg nelkul ment. Most minden heten penteken velem alszik,egyebkent a szobajaba! Picikent feltem vele aludni egyebkent. 1 hetes volt mikor egyszer kozenk vettem,igazabol cicin elaludt,de en egesz ejszaka nem aludtam,feltem h rafekszem.


Ahhoz szoktasd a picit szerintem,amit hosszabb tavon is van turelmed folytatni. Ha megszokja a veled alvast, nehez lesz kulon szoktatni (ertheto modon).

2015. dec. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát igen, én is ettől tartok. azt hiszem hogy szívesen aludnék vele, de lehet hogy azért egy éves kora körül már lebeszélném erről. csak azért gondolkozom, mert nagyon rosszul alszik éjjel, és kipróbálnám hogy úgy jobb-e.
2015. dec. 21. 21:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb ez teny:) De hozzaszokik. Vagy nem. En kockaztattam es nem is szokott hozza,megerti,ha apa itthon van akkor a szobajaban alszik es soha egy hangos szovaltas nem volt ebbol. Az enyem is volt rossz alvo,erdekes modon mellettem soha nem ebredt fel egyszer sem ejszaka es reggel 9-ig durmolt a reggel 6 helyett!
2015. dec. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
es rogton az elso alkalommal kiderult hogy sikeres probalkozas volt?
2015. dec. 21. 21:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Hat mi elbeszelgettunk elotte es ugy tunt megertette! Tobb volt az a nap mikor velem aludhatott,mint az amikor nem. Igy nem zavarta a dolog! Mostmar elmult 3 eves,mindennap szamolja ,hogy hany nap van meg pentekig,mert akkor velem/velunk alhat ha szeretne! Esetleg azt nem lehetne megoldani,hogy te aludj nala par napig? Nem tudom,hogy egy szobaban vagytok-e. De pl tesomeknal az nagyon bevalt,hogy utkozesug huztak a gyerek agyat az o agyukhoz es a keresztfiam is jobbat aludt. Mikor elkoltoztek akkor pedig noverem bekoltozott hozza matraccal par hetre es "megtanult" jol aludni.
2015. dec. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk hozzászokott, nem is kicsit. Bajban is vagyok, hogy hogy szoktassam át.
2015. dec. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!