Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek 2 éves lánynak...

Szerintetek 2 éves lánynak lehet venni fa vonatot, sínekkel?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Kislányomnak szeretnék karácsonyra játékot venni és amit kinéztem fa mágneses vonatok sín készlettel. Szerintetek a lányok is jól eljátszanak vele ill. fejlesztő jellegű ez a játék . ( nem tudom eldönteni h csak én szeretném-e vagy , h. ezt àltalában kimondottan a fouk szeretik ) Köszönöm !
2015. dec. 23. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy lány, persze, még lehetne, (bár ezt Neked kell látni, mi iránt érdeklődik) de szerintem még kicsit korai lenne... Inkább Lego Duplot javasolnék... Vonatot 3-4 éves kortól...
2015. dec. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Két éves lányom kb fél éve vonatozik, szereti. Ikeás favonat szettje és Lego duplo vonata is van. Az ikeást nagyon könnyen össze is rakja (mármint a síneket).
2015. dec. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A favonat baromira nem korai 2 èvesen
2015. dec. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom 2,5 éves ,de már tavaly karácsonyra azt kapott és azóta is sokszor előveszi,játszanunk kell vele. Nálunk bejött :)
2015. dec. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi is 2 évesnek vettünk fa vonatot. Simán összerakják a síneket ennyi idősen. Elemes mozdonyt ne vegyél még, azt óvatosan kell kapcsolgatni, az még nem menne neki.
2015. dec. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kisebbik lányom a negyedik születésnapjára villanyvonatot kért :) Az öccse kapott még korábban favonat szettet, azzal is szívesen játszott. Idén is kap a lányom a készlethez karácsonyra, most 4 és fél éves. Kedvenc játéka.
2015. dec. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megvan a vonat ! Nagyon szépen köszönöm a véleményeteket !

Boldog Karácsonyt kívánok mindannyiatoknak !

2015. dec. 24. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!