Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó néhány 22-24 éves lánynak...

Jó néhány 22-24 éves lánynak van már babája, idősebb férje és irigylésre méltó élete. Akörüli 35-40 férfiaknak ennyi pénzt "megér" egy fiatal bombanő feleség? Tényleg ilyen gyakori ez vagy csak nekem tűník fel?

Figyelt kérdés
22-24 éves lányok akik nagyon jól néznek ki,márkás és drága ruháik vannak, van már kisbabájuk,szép lakásban élnek jó környéken, a kisbabájuknak drága babaholmijaik vannak,szép autóval járnak, sokat utaznak,gyakran fordulnak meg éttermekben.. Egyszóval irigylésre méltó életet élnek egy idősebb férfi (nálunk +10-12-16 évvel idősebb) mellett aki biztosítja ezt az életformát.

2015. ápr. 14. 17:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ilyet sem ismerek.
2015. ápr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

hát én egy ilyet sem ismerek..

- "egyedülálló, anyukával élő, önmagát kereső" férfi kb az ismerőseim 30%-a....

- a másik 30%-a szingli, 30 éves, "fogalmamsincs mire vár pedig megengedhetné a gyereket magának, férje van lakásuk stb" nő.

- kb 20% aki ugyan párkapcsolatban van, de abszolút nem állnak úgy hogy gyerekük legyen, anyagilag

- és a maradék 20%, ahol kb egy idős, 30 év körüli pár vállal 1-2 gyereket..

ez az én ismerettségi köröm...olyanról nem is tudok amit írsz....persze van olyan ismerősöm akinek fiatal nője van, de ott abszolút nincs tervben gyerek, a kapcsolat komolytalansága miatt, vagy egyszerűen annyira fiatal a lány hogy még tanuló

2015. ápr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
Én 25vagyok,a párom 39. Kollegák voltunk,úgy ismerkedtünk meg. Nekem akkor már volt egy fiam,most van úton a közös baba. Nem tartott soha el,mindketten dolgoztunk ( már itthon vagyok,8-án kellett volna szülnöm :D ). Szeretem Őt,és gondolom ő is engem. Nem minden a pénzről szól.
2015. ápr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
24 vagyok a férjem idősebb nálam. 2 gyerekünk van és jól élünk. De a házasságunknak semmi köze a pénzhez. Szerelemből házasodtunk és megdolgozunk mindenért :)
2015. ápr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
24 vagyok ,parom 34,lanyunk 2,5 eves.Megelunk,de nincsen megtakaritasunk,nem ehezunk,tudunk venni ruhat es barmit,de lakast felujitani nem tudunk.Szoval nem vagyunk gazdagok...Senkit nem ismerek,aki olyan,mint irtad.Van eghykoru ismerosom,akinek a parja 44,de nem gazdag,szeretik egymast azt annyi.
2015. ápr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
Olyan kíváncsi lennék, hogy a 3-as és 4-es válaszoló mit dolgozhat, hogy pár évnyi munka után tudott venni jó környéken lakást, szép autót, drága ruhákat, drága babaholmikat, gyakran tud étterembe járni és sokat tud utazgatni. Mert ugye mindketten azt írták, hogy maguknak teremtették meg ezeket(az egyiket soha nem tartotta el a férje, a másik pedig azt írja, hogy "megdolgoZUNK" mindenért).
2015. ápr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%
A gazdag 35-40 körüli pasi választhat, hogy keres egy korban és intellektusban hozzá illő 30 körüli nőt, aki már nem néz ki olyan jól, nehezebb neki a szülés, esetleg van már neki 1-2 gyereke a korábbi házasságából. Vagy választ egy fiatal nőt, aki nagyon jól néz ki, pikkpakk kihord egy-két gyereket, hiszen még fiatal, cserébe lehet, hogy buta mint a föld, de mindennek megvan az ára. Most őszintén, ha megtehetnéd, hogy választasz (mert egy gazdag pasi megteheti), akkor te nem a dögös fiatal csajt választanád?
2015. ápr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

4-es válaszoló vagyok, szerintem én normálisan válaszoltam. Sajnálom, hogy ilyen rossz tapasztalatotok van. Most komolyan egy fiatal nő vagy intelligens és rusnya vagy szép és buta? Tényleg úgy gondoljátok, hogy ennyire a külsőségekről szól minden? Hogy a másik kérdésre is válaszoljak, amikor megismerkedtem a férjemmel volt egy vállalkozása, amit akkor indított így együtt folytattuk és nagyon sokat dolgozom benne én is. Tény, hogy a lehetőség adott volt, de ez önmagában nem elég ha hagyjuk elveszni.

Nem értem miért kell minden kérdésre ilyen negatívan válaszolni.

Szép estét Nektek!

2015. ápr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. Én pl. nem rosszindulatból kérdeztem, hogy mivel lehet néhány év alatt annyit keresni, amivel a fenti életszínvonal biztosítható, hiszen egy 24 éves nő, akinek már van 2 gyereke, eddig nem sokat dolgozhatott. Jó értelemben irigyellek, lehet átképezném magam, ha tudnám mivel lehet ekkorát kaszálni.
2015. ápr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kérdező Te hány éves vagy? Van gyereked? Csak kíváncsiságból kérdezem.
2015. ápr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!