Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben az átmeneti 20 fokban...

Ebben az átmeneti 20 fokban ki hogyan öltözteti a babát?

Figyelt kérdés
9 hónapos kislányomnak van egy csomó hosszú ujjú pólója, kaptuk őket. Amíg picit hűvösebb volt, adtam alá egy ujjatlan bodyt, hogy ne legyen kint a dereka, ha felemelem. Erre kardigán vagy átmeneti kabi került, időtől függően. De a 20 fokban sok már a két réteg, nem? Vagy adjam a két réteget kardigán nélkül? Vagy egy hosszú ujjú body plusz kardigán? Első babám. eddig nem voltam tanácstalan öltöztetést illetően, de most teljesen :))
2010. márc. 24. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Erre én is kíváncsi lennék,pont ezt akartam megkérdezni... :)
2010. márc. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát az én kislányom egy éves.

Hosszú ujjú body, pulcsi, és dzseki(pufi szerű, csak vékonyabb), harisnya és nadrág. És nincs melege, pedig én is azt hittem hogy ez sok.

2010. márc. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most,hogy bejött ez az a jobb idő én is teljesen tanácstalan vagyok.Nemsokára indulunk itthonról hasonlóan fogom öltöztetni én is a 8 hónapos babámat,ahogy az utolsó válaszoló írta.
2010. márc. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaz az én lányom még csak 6 hónapos, nekünk van egy vékony overál, nem is tudom pontosan mi a neve, nem a susogós anyag, hanem plüssös és vékonyka. Én rövid ujjú bodyt, rugit, és azt szoktam ráadni, meg egy vékony sapit. Vagy harisnya, tréningnaci, kiscipő, hosszúujjú body, tréningfelső és még valami felülre. De nem nagyon van még tavaszi ruhánk. Van még a babakocsiban pokróc, ha úgy érezném ez kevés. Meg a lábzsák még fent van a babakocsin. De én is teljesen tanácstalan vagyok.
2010. márc. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27 hós:hosszú ujjú body,pulcsi,vastag kardigán,harisnya,nadrág,vékony sapi.Hiába süt a nap,ha beborul vagy jön egy kis szél még elég hideg a levegő.
2010. márc. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14 hónapos,vastag nadrág,bady,pulóver,és egy vékony kabát,vagy egy vastagabb tréning felső vagy pulóver,vékony sapka.
2010. márc. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vasárnap lesz 6 hós a kisfiam, az előbb jöttünk meg egy sétából. Ráadtam egy hosszú ujjú bodyt, harisnyát, kantáros kord nacit, egy vékonyabb polár pulcsit, vékony pamut satyit, kocsicipőt. Feszengett össze-vissza a babakocsiban, nem is voltunk kint sokáig. Kivettem a kocsiból, és az egész teste tök meleg volt, a háta meg csurom víz, annyira beizzadt. :( Mondjuk ő egy külön történet, mert utálja a meleget, tiszta apja. Én meg köntösben fürdenék, ha tehetném. (B)
2010. márc. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!