Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy bánt, hogy a babám miattam...

Úgy bánt, hogy a babám miattam lett beteg?

Figyelt kérdés

Babám biztos,hogy miattam kapta el az ótvart ( csak gondolom,hogy az,mert a neten megnéztem és azok a tünetei,ami a babán voltak). A szeme mellett és az ujján volt nagy csúnya,gennyes seb,sárga varral a tetején. Elvittük az orvoshoz,irt kenöcsöket,rendbe is jött,de nagyon bánt,mert miattam kapta el,mert bútorozott albérletbe költöztünk,ahol azon a szönyegen volt a babám,ami ott volt,igaz habtapin és pléd+játszószönyeg,de lemászkált róla,rá a szönyegre,ami már itt volt. Én hülye,csak halogattam,hogy majd kitisztitom rendesen,szönyegtisztitóval,de sose volt tá idöm,meg gondoltam,majd,úgyse mászik le a habtapiról. De mégis meglett a baj! Ki tudja,kik mászkáltak azon a szönyegen? Én meg nem voltam képes idöben kitisztitani! Félek,hogy most már hajlamos is lesz ilyesmiket elkapni!

Meg mit gondol a doki is,hogy milyen koszban van a baba? Pedig rendmániás vok,csak azt a rohadt szönyeget hagytam ki! Esetleg valakinél volt hasonló eset?


2010. márc. 24. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
most már ne emészd ezen magad, megtörtént ennyi, majd máskor jobban odafigyelsz, amúgy meg máshelyen is lemászhat a szőnyegre, padlóra. biztos hogy onnan kapta meg?
2010. márc. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak gondolom,hogy onnan,mert nem voltunk máshol.
2010. márc. 24. 10:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg, hogy meggyógyult.Nem gondolhattad előre, hogy egy szőnyeg ezt okozhatja.

Nyugodj meg!Szép napot!

2010. márc. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajna nekem is volt ótvaram kicsi koromban,én az utcán szedtem össze.Azóta sem volt semmi ilyen:)
2010. márc. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ó annyi hibát elkövettünk, és sajnos fogunk is még. De nem lett maradandó baja. Ez a lényeg. Mindenből tanulunk valamit. Ezentúl erre már vigyázni fogsz. Ne aggódj. Sajnos lesz még ilyen, bár vigyázunk.
2010. márc. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt ilyen sajnos ótvarral kezelték közben kiderült hogy gyógyszer allergia,de teljessen ugy nézett ki és neki az egész teste olyan lett.Neki is az arcoskáján kezdődött.Nem miattad történt ne emészd magad felesleges.

Gondolom nem csorog belőle a kosz és nem is ragadtok hozzá-szóval ez butaság.Nyugi annyi minden lesz még......csak lazán mert befordulsz ha mindíg így lelkizel ha valami történik veletek.Én is ilyen voltam az elsőnél.Ma már 3 van és szinte rutin az ügyelet,kórház és még sorolhatnám pedig igyekszünk nagyon vigyázni rájuk de egy-egy dolog sokszor sajnos kivédhetetlen.

2010. márc. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor megpróbálom túltenni magam rajta.
2010. márc. 25. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!