Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 h kismami vagyok anyukám...

Andrea1987 kérdése:

14 h kismami vagyok anyukám kórházba van, nagyon sokat idegeskedek, és félek, hogy a baba miattam lesz beteg. Okozhatok neki problémát?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos igen.

Pont az első terhességemnél hallottam a tv-ben, hogy a kimama a 3. gyerekkel volt terhes, mikor az apuka meghalt, annyira megviselte, hogy beteg lett a baba. (aztán hogy mi igaz ebből..) Nekem a mamám halt meg akkor, próbáltam visszafogni magam.

2011. jan. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az idegességgel max elveszted a babád. Semmilyen betegsége nem lesz,ha megszületik. Szóval ha nem akarsz egy vetélést magad mögött tudni,akkor NYUGI LEGYEN !!
2011. jan. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi bajotok nem lesz.Azért egy súlyos trauma nem használ,de ismerek olyat akinek terhesen meghalt a férje,aztán mégis egészséges lett a baba.


Beteg nem lesz,és valószínü már elvetélni sem fogsz ettől,de azért próbálj meg egy picit lazítani,akár homeos nyugtatót kipróbálni.

2011. jan. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy idegeskedj csak, mert nem árt, de akik pánik betegek, vagy nagy baj éri őket, azoknak is születik egészséges babája. És akik a háború alatt vártak babát???

Jobb a nyugalom mindenkinek, de vannak élethelyzetek, amikor nem lehet elkerülni a streszt. Majd ez is elmúlik. Jó babavárást!

2011. jan. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat!
2011. jan. 8. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!