Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbaba mellett lehet ékszerte...

Angie08 kérdése:

Kisbaba mellett lehet ékszerteknőst tartani?

Figyelt kérdés
Van egy ékszerteknősöm és pár hónap múlva baba érkezik a családba.Nem szeretnék tőle megválni, de félek, hogy esetleg ártalmas lehet a baba számára, hogy ha egy légtérben tartózkodnak.
2015. dec. 25. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi ártalmas nincs benne. Tisztán van tartva, gondozott, akkor nem lehet baj. Úgy sem a terráriumban altatod a picit.
2015. dec. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Oh, ne mááár!


Azért remélem nem egy vízben fürdenek. :D

2015. dec. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most ülj le és gondold végig logikusan...mi bajt csinálhat a gyerekkel az a szerencsétlen teknős????? Majd ha nagyobb lesz, és pakol, akkor kell figyelni, nehogy betegyen valamit hozzá, vagy ne rántsa magára az egészet.
2015. dec. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyereket nem a teknős terráriumában akarod tartani, akkor nem para.
2015. dec. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a teknőst a rácsoságyban ... :D
2015. dec. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

Ez a kérdés ugye nem komoly? :D


Régen egy egész udvarnyi állattal, lóval, tehénnel, disznóval, kacsával, csirkével, nyúllal, pulykával a kertben felnőttek a gyerekek manapság meg kidobnák az ékszerteknőst az akváriumból mert egy légtérben lesz a csemetével, anyám borogass :D Ilyen jót hetek óta nem röhögtem!

2015. dec. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ezt feltétlenül kérdezd meg a védőnőtől.
2015. dec. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Tényleg le lettem pontozva? Nem értitek a poént ebben?
2015. dec. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!