Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Unatkozok! Baba mellett ti...

Unatkozok! Baba mellett ti mit csináltatok, amíg picike volt?

Figyelt kérdés

A kisfiunk tündéri, keveset sír, szinte csak eszik-alszik. Éjszaka egyszer ébred, hajnal 4-5 körül, aztán alszik 8-9-ig, de van, hogy 10-ig is húzza, mint ma.

Viszont még csak 2 hetes, így nem tudok vele mindenhova menni. Délutánonként elmegyünk sétálni a kisbabás barátnőimmel, de még csak ennyi, maximum beülünk közben valahová egy kávéra, sütire.


A pici előtt pörgős életünk volt, még 36 hetesen is magassarkúban rohangáltam fel-alá, most meg ez van... Nem baj, imádom a babánkat, de unatkozok.

Ilyenkor sorozatokat nézek, online vásárolok, lakberendezek.


2015. dec. 13. 10:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
Szia! Az én majdnem 3 hetesem is ilyen, bár ő eléggé elnyujtja az evési időt, de így is több időm van. Azért takarítani, főzni, szoktál? Mert akkor azért már nem marad ennyi időd. Én heti egyszer hagyom itthon 2 órára, de a maradék időben simán csak pihenek, vagy alszok, itt olvasgatok. Most sztem elég a tvzgetes, netezes, bele kell razodni, rá kell hangolodni. Úgyhogy ez egy nyugisabb korszak, szokd meg. Később, ha majd totyogni kezd, nem fogsz így unatkozni, szóval értékeld a mostani helyzetet!
2015. dec. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Tanultunk. Egyetlen vizsgát sem halasztottunk.
2015. dec. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

Jaj, de szerettem volna "unatkozni" (hasfájós, nem alvó, extrán bukós gyereket "dobott a gép")! :D

Egy jó fürdőre se volt időm.

Olvastam, tanultam (nyelv), filmeztem volna a háztartás után.

2015. dec. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%

én meg dolgoztam..grafikus vagyok, ugyhogy otthonrol tudom végezni.

hazajottem a korházbol már hivott is a fonokom, hogy gratuláljon és hogy másnapra le kéne adni valamit.....ez ment 4 honapon keresztul. ugy szoptattam, fejtem a tejet, hogy kozben a másik kezemmel a billentyuzetet vertem, vagy az egeret huzgáltam.. és akkor mellette szinte minden másnap beesett valaki, na annak terulj-terulj asztalkám..takaritás..fozes..szoval én nem unatkoztam. sajnos elképzelni sem tudom az milyen.

2015. dec. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%

Én egy extrán hasfájós-bukós kisfiú anyukája vagyok.11 hónapos koráig büfiztetni kellett (akkor tanult meg ülni).

Etettem-fejtem-etettem,fejtem; takarítottam ami vissza jött,pelenkáztam,főztem.

A maradék nem létező időben meg tanultam a vizsgákra (munka mellett kezdtem még el). Éjjel 8-20 alkalommal keltem,szóval mozgalmas volt az első 1-1,5 év.

Most meg már dolgozom,ismét nincs sok időm.


Szerintem ha szeretsz tanulni,tanulj valami nyelvet,az mindig jól jöhet.

2015. dec. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%
Tanulj nyelvet,vagy felnott szinezo. Iszonyu jo, bar en csak alvasido alatt tudom vagy ejszaka. Titkos kertet es a buvos erdot ajanlom, szuper.
2015. dec. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
10%
Főiskolàs voltam,rendbe tettem a lakàst olvastam,tanultam stb.
2015. dec. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
10%
Ne stresszelj ezen ,pár hét és nem lesz erre gondod.Nekem is ilyen volt a fiam ,aztán most hogy fél éves már életem nincs töle.Ez az eszik-alszik életszakasz nem tart sokáig.
2015. dec. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%
Olvass! Még csak 2 hetes a gyerek. Én ilyenkor a sütizésről álmodozhattam csak, sírós-hasfájós gyerekek mellett...Nem kell mindig jönni-menni.
2015. dec. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%
Mi a baj azzal ha az ember tanul a baba mellett? Nem èrtem a lepontozàst...
2015. dec. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!