Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az Edami es Pannonia sajtokban...

Az Edami es Pannonia sajtokban valóban nincs tejszármazék?

Figyelt kérdés
13 hós kisfiam éppen diétán van, nem eszünk semmiféle tejterméket. Ma egy anyukától azt hallottam, hogy az Edami és Pannonia sajtot eheti mert nem tartalmaz tejszármazékot. Ez igaz?
2010. márc. 24. 15:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Most néztem meg a hűtőben, az edamiban van tej.
2010. márc. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
DEhogyis igaz, a legfinomabb sajtok, jóhogy van benne tej. TEJCUKOR nincs bennük, a hosszú érlelés miatt, ezért a laktózérzékenyek is ehetik. DE tej van benne.
2010. márc. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
minden sajtban van tej/tejszármazék
2010. márc. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ezt találtam róla: A Pannónia sajtot a Laktóz Érzékenyek Társasága is felvette ajánlott termékei közé.

És az edamiról azt írták, hogy a penny-ben lehet kapni olyat, ami nem tartalmaz tejszármazékot. (B)

2010. márc. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Igen, gondoltam, hogy nem igaz, most nézem én is a google-ben. Van egy olyan oldal, ahol viszont lehet teljesen tejmentes sajtokat kapni:


[link]

2010. márc. 24. 16:00
 6/20 anonim ***** válasza:
Bocs, nem tejszármazékot, hanem laktózt. Utolsó voltam. Szóval ha laktóz miatt nem esztek ilyet, akkor oké. (B)
2010. márc. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszi a Penny-s ötletet, elmegyek megnézem.
2010. márc. 24. 16:01
 8/20 anonim ***** válasza:
Hűűűű... van ám áruk, hallod....
2010. márc. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem tudjuk pontosan mitől, de piros, száraz foltok jelentek meg a kezén és a lábán. Most 3 hétig tejmentes diéta, hogy kiderüljön....remélem nem attól, de ( sajnos ) kezdenek múlni a foltok, amióta nem eszünk tejterméket. Tejet még nem kapott.
2010. márc. 24. 16:03
 10/20 A kérdező kommentje:
Hát, az igaz baromi drága az a vegan sajt.....csak hát a kisfiam minden reggel megy a hűtőhöz és mutogat a sajtra....imádja. Én meg nem adok neki, Ő meg úgy néz rám mint aki hetek óta nem evett és mindjárt éhen hal..:) megszakad a szívem..:)
2010. márc. 24. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!