Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája Ha-s tápszert...

Akinek a babája Ha-s tápszert kap, mikor kezdtetek el nekik adni olyat amibe van "tejszármazék"?

Figyelt kérdés
Bocsi a hülye kérdésért, de remélem értitek mire gondolok!:D:D:D:D
2010. máj. 17. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Kb. 2 hónapos koráig volt hajlandó meginni a HA-s tápit, utána nem kellett neki, bárhogy trükköztem (cukrot tettem bele, gyümölcslevet, de így sem akarta meginni). Így egyik kajáról a másikra lecseréltem a HA-s tápit másikra, és nem is volt tőle baja hála az égnek. Azóta is normál tápit iszik, 7,5 hónapos.
2010. máj. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is hamar pár hósan áttértünk másikra nálunk a Mildibé vált be,nincs olyan fanyar utóíze,egész kellemes tej ízű.Pici fiam nagyon szerette,és nem utolsó sorban 2dobozzal tudtam venni a másik árából,ami 2 gyereknél jól is jött:-))Szerintem simán válthatsz:-)

2010. máj. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem 5.5 hós a kislányom és még mindíg Ha a tápija, marad is még 1-2 hónapig. Ha-s a tejberizspépje is.
2010. máj. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi első perctől (3 hetes kortól)Bebe 1-et eszünk, HA-t nem is próbáltuk. Szerencsére semmi baja nincs tőle, rendszeresen és könnyen van széklete. Ha nincs hajlamosító tényező a családban a tejallergiára, akkor szerintem nyugodtan adhatsz neki simát, nincs szükség HA-ra.

2010. máj. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nincs a családban tejallergiás..:S nem is értem a doki miért ragaszkodik ehhez...múltkorában megkértem írjon fel másikat és közölte velem hogy nem..nem értem miért....
2010. máj. 17. 14:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, a tápszertől szorulása volt, de fel sem ajánlotta, hogy mást írna föl. Én babylove 1-et vettem a DM-ben, azt adtam neki most 2-3 napja, semmi baja nincs. Azóta tudott már magáűtól kakilni, ami nálunk nagy szó.
2010. máj. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ja, 2,5 hónapos a fiam, utolsó vagyok
2010. máj. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nálunk is voltak kakigondok, de nem érdekelte..4hónaposan elkezdtem hozzátáplálni azóta megoldódott a gondunk.
2010. máj. 17. 15:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én amikor elkezdett csökkeni a tejem, BEPA HA Startot adtam a dokim ajánlására a kislányomnak, mert a férjemnek felnőttkori kialakult laktózérzékenysége van. Igaz, nem durva, és a tejszármazékokat bírja, csak a tejet nem. Attól elgázosodik rettenetesen. :)

Most már BEBA 2 PRo HA-t kap a lányom a hozzátápi mellett napi 3-szor. Én még a 2-esből HA-st adok neki végig, aztán majd olyan 9-10 hónap környékén, amikor a 3-as tápszer jön, elkezdem bevezetni a nem HA-st.

7 hónapos kislány anyukája

2010. máj. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!