Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ehhez mit szóltok? ( Link lenn )

Ehhez mit szóltok? ( Link lenn )

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 24. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon durva. De őszintén szólva megnéztem róla egy képet, hogy mi is ez és nem csodálom... Soha nem vennék ilyet.

Mondjuk szerintem ezen a hordozón is látszik, hogy iszonyat kényelmetlen lehet a gyereknek. Elnézést ha valakinek van ilyen, nem akarom bántani és nem tapasztalatból írok nyilván.

Viszont a cikk vége még durvább, hát erre tutira senki nem számíthat: "tizenkét gyerek ujjbegyét amputálta az egyik babakocsi zsanérja."

2010. márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van :((( Akkor most ne merjem használni?!?! Óóóóó.... Pedig olyan kis praktikusnak tűnt...
2010. márc. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


Erről a termékről van szó?

jesszus ilyet akartam venni születendő kisbabámnak...

közi hogy be linkelted a sztoryt

2010. márc. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Raadasul borzaszto gorben fekszik benne,en ezert sem vennek ilyet
2010. márc. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok, hát megdöbbentett az eset. Én is akartam ilyet venni anno, hogy hordozhassam a 4hetes babám. A Brendonban az eladó hölgy lebeszélt róla, így vettem Cybex fekvő kengurut. Azt hiszem. életem egyik legjobb döntése volt...
2010. márc. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sosem vennék ilyet a lányomnak! -nem hiszem, hogy kényelmes lehet neki!
2010. márc. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A második vagyok.Bocs,hogy belekérdezek,de blokk nélkül kb. kidobhatom igaz,vissza nem veszik?
2010. márc. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia ne aggódj! Most mondták a Híradóban, hogy kötelesek visszavenni, csomagolás és blokk nélkül is.
2010. márc. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi,próba szerencse...
2010. márc. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!