Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok ehhez a technikához?

Krisztina27 kérdése:

Mit szóltok ehhez a technikához?

Figyelt kérdés

6 hós babának úgy adnak kinder tejszeletet, hogy az anyja

letör egy kis darabot és megrágja kiveszi a szájából és úgy adja oda a babának, hogy annak már csak nyelnie kell. És ugyan így kiflivel, meg mindennel. Nekem ez elég morbidnak

tűnt mikor megláttam.


2011. okt. 27. 11:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

fúúúj

1. ez gusztustalan

2. egy csomó bacit meg mindent átvisz így a gyerekbe, tehát egészségtelen is

3. minek eszik egy 6 hónapos tejszeletet?!

azért nem tud rágni mert neki még nem is kell rágnia...

2011. okt. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tegnap voltunk a
2011. okt. 27. 11:36
 3/13 A kérdező kommentje:
Bocsika fiam elnyomta.
2011. okt. 27. 11:40
 4/13 A kérdező kommentje:

Tegnap voltunk a szomszéd kisbabánál, és ott csinálják ezt teljesen ledöbbentem nem hogy tejszeletet, de csokis kekszet

mindent adnak neki. És én vagyok a paramami mert én én nem adok ilyen dolgokat. Ezt pl gyümölcs után adták neki és ezzel a technikával megetettek vele felet. Nekem is felmerültek ezek a gondolatok amit az első válaszoló írt,

nem térek efölött magamhoz.

2011. okt. 27. 11:47
 5/13 anonim ***** válasza:
fuj, ez nagyon gáz, én még a babám cumiját sem nyaltam le soha
2011. okt. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha tényleg van ilyen, akkor nagy az Isten állatkertje.
2011. okt. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy bivaly erős lesz a gyerek immunrendszere, de nem így kéne edzeni.

Amúgy egy 6 hónaposnak valóban nincs szüksége ilyen kajákra. Pláne ebben a formában.

Mondjuk én nem lepődök meg. Ismerősöm a 6 hónapos anyatejes babájának első szilárd táplálékként sárgabarackos-kekszes bolti krémtúrót adott!

2011. okt. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem a nagypapám mesélte annakidején, hogy az anyukája (vagyis a dédimamám)is így etette a gyermekeit, csak nem kinderrel. :) Nem lett tőle semmi baja.
2011. okt. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nem technikával van legnagyobb baj, hanem azal, hogy 6 hónaposank kinder tejszeletet ad, angyon idióta lehet.



pasztőrözött tej (40%), növényi zsír és olaj, cukor, búzaliszt, sovány tejpor, méz (5%), dehidratált vaj, tojáspor, finom korpa, zsírszegény kakaópor, térfogatnövelő szerek (dinátrium-difoszfát, nátrium-hidrogén-karbonát, ammónium-karbonát), emulgeálószer (zsírsavak mono- and digliceridjei), aromák, étkezési só.

2011. okt. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 krisztivan ***** válasza:
Úgy gondolom hogy az Ő gyereke,régen is így csinálták.Ettől függetlenűl nem bírnám ezt csinálni.Azzal nem értek egyet hogy baci meg mindenféle betegséget elkap,én bizony eszek a fiammal egy kanálból sőt van hogy a nagyobbik is velünk eszik mert Ő is jön tátani a száját.Szerintem egy család vagyunk.Persze mindenkinek szíve joga.A tejszelet szerintem károsabb.
2011. okt. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!