Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babát mibe öltöztess...

3 hónapos babát mibe öltöztessek lakásban (22-24 fok) és kintre a mostani időben?

Figyelt kérdés
2008. szept. 15. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt szokták mondani, hogy úgy öltöztesd, mint a felnőtteket + egy réteg. De ez szerintem függ a babától is, az enyémnek állandóan melege van. Nézd meg, ha hideg a lába vagy az orra, akkor fázik.

Sapkát kintre mindenképp.

2008. szept. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia.Picit pontosítanám.Minden babának hideg a keze és a lába,mivel még nem tudják szabályozni a hőleadást.Ezért ez nem mérvadó.A tarkóját kell nézni.Ha izzad,nyirkos melege van,ha hidegnek érzed fázik.Ami még a fázás biztos jele,h a végtagjain a bőre "márványos".18 hetes baba anyukája
2008. szept. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Nálunk elég hideg van.8 fok.bady,harisnya,naci puli bennt.2o-21 fok van

Kinnt:ugyanez,csak mégegy vastag pulcsi vagy abát sapka,zokni,mamusz és én ma ráraktam a kocsira a lábzsa´kot.Ùgy megyün ki.7,5 hónapos a lányom.De ez te´nyleg attól is függ,melege van e vagy sem.

2008. szept. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi ;-)
2008. szept. 17. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!