Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Petra az gyakori nev?

A Petra az gyakori nev?

Figyelt kérdés
Hanyan vagyunk akiknek a kislanyat igy hivjak vagy van kornyezetetben ezzel a nevvel buszkelkedo?
2010. márc. 24. 19:43
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Régebben még nem volt gyakori, mostanában viszont eléggé. Nekem rengeteg Petra nevű ismerősöm van, és én is az vagyok. :)
2010. dec. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
A gyógytornászunk neve Petra, két volt tanítványomat így hívják, a babatornán 2 kislány neve és az utcánkban is 2 kislánynak is Petra a neve.
2010. dec. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szerintem viszont rohadtul gyakori név. Kapásból 3 Petra nevezetű ismerősöm ugrik be, de biztos vagyok benne, hogy ismerek többet is, csak hirtelen ennyi jutott eszembe. Szerintem semmi különleges nincs benne, látod, hogy itt is egy csomó mindenkit így hívnak.

Na persze nem ronda név, én nem mondom, de különlegesnek ne nevezzük már, ha egyszer nem az...

2011. jún. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!