Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukáktól kérdezném, akiknek...

Anyukáktól kérdezném, akiknek 1 év körüli a babájuk, hogy nálatok hogy zajlik egy nap?

Figyelt kérdés
Mikor ébredtek? játszás? miket játszotok? mit esztek? bármit irhattok.
2015. dec. 29. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 16 honaposak az ikreim. Reggel 7-8 kozott kelnek, rogton isznak 2 deci tejet. Ezutan tisztaba teszem, feloltoztetem oket, majd 9 korul reggeliznek. Ezutan jatek, vagy kint, parkban, vagy otthon.

1-2 kozott ebedelnek, aztan 1-2 orat alszanak. Ezutan uzsonna, megint jatek vagy eppen atugrunk latogatoba baratokhoz :) 7-kor vacsora, furdes es 8-kor fekszenek aludni.

ami a jatekot illeti, eleg jol elvannak egymagukban is, ugyh addig en a hazimunkat meg tudom csinalni. De en is szeretek veluk jatszani mindenfelet, enekelek nekik, szavalok, tanitgatom oket mozdulatokra, beszedre :) Legozunk (nagymeretu legoval) stb.

2015. dec. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

17 hos ugyh inkabb azt irom milyen volt 13 hosnak..

7.00kor kelt velunk egyutt...tehentejet reggelizett par falat zsomlevel aztan mentunk setalni vagy az udvarra kitoltam a babakocsiba es ott neelodott egy orat kb. utana bent jatszottunk majd 9.15 korul gyumolcs joghurtal zabbal. utana delig egyedul jatszott en meg hazimunkaztam. delben ebedelt abbol amit en is ettrm puresitve (fozeleket leveszoldseget ilyesmit). aztan aludt lb 1-1.5 orat. aztan jatszottam vele 15.00kor uzsi gyumolcs+sinlac majd mentunk setalni 1,5-2 orat. utana hazaerve egyedul jatszott en meg hazimunkaztam vagy seta helyett kint voltunk a kertbe (kerteszkedem). 18.00 korul vacsizta az ebed maradekat vagy kenyeret hazi kremekkel vagy csirkemell sonkaval sajtal, utana mar nyugoskodptt akkor jatszottam vele meg apa is hazaert addigra aztan 20.00 furdes tapszeres tej alvas.


muanyag allattkakkal jatszott mondokaztunk nyaklancokkal bibelodott meg a fuxaimmal ;) akkor kartyakat kepeskonyveket nezegetett, firkalt papirra cerkaval, pluss allatokkal szerepjatekozott meg vab egy rakat "keszsegfejleszto" fajateka azokkal is jatszott

2015. dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

13 hónapos a kislányom. Reggel 7-8 között ébred és indít 1.5 dl kakaóval. Megy a bátyjaihoz (4.5 és 2.5 évesek) és körülöttük sertepertèl amíg mindenkit elintézek és elrakom az ágyneműket stb. Aztán átöltözünk és 8.30-9 között reggeli. Mindent eszik már amit mi is. Ezután játszik vagy egy játékkal a kezében követ engem amíg a napi házimunkát megcsinálom. 10.30-kor indulunk sétàlni.ha nagyon korán volt a reggeli, ilyenkor még kap egy kis kekszet. 12-re hazaérünk és rögtön ebéd, azt eszi amit mi, hát persze nem csípőseket vagy pacalt.:) ebéd utàn kis játék egyedül vagy a tesókkal, aztán 13 -kor besötétítek, ő pedig beájul 1.5-2 órára. 15.30-16 körül uzsi, gyümölcs, joghurt és hasonlók, aztán 18-ig nagy közös játék, próbálok mindhármójukkal foglalkozni. 18.30 vacsi kb ami az ebéd volt, majd 19.15-kor fürdés, utána még kicsit játszik amìg alaposan kiszellőztetem majd picit bemelegítem még a szobáját. 20 óra körül teszem le, csak vizet iszik előtte és általában könnyen elalszik. Kb 2 hete alussza át az éjszakákat, amióta rájöttem h ő kifejezetten hidegben szeret aludni.

játékok: épìtőkocka, kis poharakba ez-az bepakolása, kiborítása, majd újea bepakolása, és mindenféle autó, autó és autó. Hát igen, ezt látja leginkább a tesóktól.:) rengeteg játéka van és ha leülök mellé, pár percre szívesen elmélyül a formabefobóval, karikatoronnyal, poharasépítővel, Noé bárkájával, bármivel de ezek csak kis időre. Jobban szeret inkább a nyomomban lenni és azt csinálni amit én vagy legalább rámolászni az általam felfedett helyeken.:D

mesélj te is.:)

2015. dec. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!