Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel mélyen alvó vagyok baj...

Mivel mélyen alvó vagyok baj hogy ha nem hallom éjjel mikor nyöszörög a babám csak azt hogy ha sír?

Figyelt kérdés
Kb 3 hete már csak egyszer ébred enni és tegnap kiprobáltam hogy fenn ültem 4 óráig , hogy figyeljem meg hogy tényleg alszik vagy csak én nem ébredek meg. De párat nyöszörgött és vissza aludt. A nyöszörgésekre is ki kéne vegyem hogy adjak enni? Lehet hogy furcsa kérdés ez csak gondoltam kérdezzem meg hogy más is van igy?
2015. dec. 29. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:

En eberalvo vagyok,arra is felkelek szinte ha fordul az agyaban,pedig masik szobaban alszik..en orulok h ennyire eberen alszom,viszont ha baj ha nem,ugysem tudsz ellene tenni hogy eberebben aludj :)


Nyuszogesre nem kell megetetni,ha visszaalszik,nem ehes. En felkeltem mikor mar nyuszorgott,de megvartam,hogy intenzivebben nyuszorogjon mert volt,hogy o is visszaaludt.

2015. dec. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elvetemült vagy. :D Ha picit nyöszörög és magától visszaalszik, akkor semmiképpen nem piszkálnám.
2015. dec. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak egy kicsit bűntudatom van mert úgy képzeltem el a hogy ha anya leszek akkor az ösztön miatt ébren alvó leszek , s mégis vaan hogy a férjem ébred meg hamarabb hogy na felkelt a baba. Nappal sosem hagyom hogy sírjon , rögtön megkeresem az okát hogy hol fájhat neki vagy mi lehet a probléma s éjjel pedig azért hogy mélyen alvó vagyok lehet hogy szegény sír vagy 3-5 percet amig meg hallom hogy felkelt
2015. dec. 29. 20:20
 4/10 anonim ***** válasza:
3-5 percet?? :) tényleg mélyen alvó vagy :)
2015. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom. Régebb még ha bombát rombantottak volna mellettem azt se hallottam volna meg.
2015. dec. 29. 20:30
 6/10 A kérdező kommentje:
Most már haladás hogy egy baba sírását meghallom de én egyből szeretnék neki segíteni hogy ha sír nem 3-5 perc múlva :/
2015. dec. 29. 20:33
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Nyöszörgésre nem kell felvenni, örülj, hogy tovább tud aludni!


2. 3-5 perc sírástól semmi baja sem lesz!

3. Örülj, hogy ilyen jó alvó vagy! Nem ettől vagy sz*ranya!


élvezd ezt a szép időszakot, ne aggódj! (5 gyerekes asszony)

2015. dec. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mindig kelek fel nyöszögésre, igaz általában igen, de fordult elő, hogy már sírt.

Nem is jó kivenni nyöszögésre ha visszaalszik, felesleges. Ha éhes vagy fáj valamije tuti nem alszik vissza úgysem.

2015. dec. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az elso hetekben hulla voltam, mert minden szusszanasra felebredtem. Aztan elkezdtem fuldugoval aludni. Igy nem zavarnak az aprobb hangok, de ha sir, arra felebredek.
2015. dec. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megetetni nem kell kivenni ha csak nyöszörög ès visszaalszik :). Mondjuk én azóta mindig rànézek a nyöszörgéseknél amikor egyszer egy ilyen éjszakai nyöszörgés azt jelentette hogy 39 fokos làza volt. Nem sìrt szegényem csak nyöszörgött.. Csak valam megérzés miatt mentem àt. Esetleg bébiőr és hangosra àllìtod a hangot?...
2015. dec. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!