Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babám, aki eddig...

3 hónapos babám, aki eddig 6-8 órát aludt egyszerre éjjel, egy hete óránként ébred, nyöszörög, mocorog, láthatóan csak felületesen alszik. Mindig azonos időpontban 2 órakor ébred, és csak fél, max.1 órára alszik vissza, nem mélyen. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Keveset enne? Éjjel nem kap csak teát. 6800 gr, 6*120 ml-t eszik egy nap. Fejlődési ugrás? vagy csak rossz szokás? Nem csinálta 2 hónapos kora óta ezt.
2010. júl. 31. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy éhes,nekem 3 hónapos és 2 hetes a babám és 170ml-t eszik naponta 6szor,tápszert.

Kb.3 hónapos volt amikor emeltük az adagját:-)

2010. júl. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi 16 hetesek vagyunk. Nálunk is pontosan ez van, amit leírtál. Szerintem nagyon befolyásolja őket az időjárás. Nagyon buta frontos idő van, plusz még telihold is volt. Ezeket megfigyelheted, általában hatnak (negatív irányban) a babákra.

Ha Te úgy gondolod, hogy kevés volt a kaja a babádnak, akkor adjál este kicsit többet. A súlya alapján ehetne többet is (Testsúly kg x 150 ml a napi mennyiség,amit ajánlanak. Persze van aki ennél többet/kevesebbet eszik) Ez nálatok: 6,8 x 150=1020 ml lenne. Ti pedig csak 720-at esztek meg. Próbáld meg, lehet, hogy éhes.

2010. júl. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy éhes, napközben viszont 120 ml-nél nem hajlandó többet megenni.
2010. júl. 31. 09:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha teát adsz neki akkor inkább miért nem eteted meg? Biztos, hogy éhes szegény, nyugodtan etesd meg. az én kislányom 6,5 hónapos de ő is eszik éjszaka kétszer ( anyatejese). nincs azzal semmi gond ha éjszaka is eszik.
2010. júl. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!