Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Faros babátoknak lett kérőbb...

Faros babátoknak lett kérőbb valamilyen eü-i problémája?

Figyelt kérdés

Láb-csípő problémák, esetleg a buksit nem nyomta el?

Nem a fejemből pattant ki, olvastam róla csak nem tudom mennyi a valóságalapja....


Köszönöm, ha írtok!


2015. dec. 30. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető hogy van ilyen eset is, nekem második lányom faros volt és semmi baja nem lett szerencsére, sógornőmnél is faros volt és ott sem lett baj.
2015. dec. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem szóbeszéd, hanem tény, hogy a farfekvés növeli a csípőficam kockázatát, ugyanakkor még ezzel együtt, hogy a faros babák között nagyobb az előfordulási aránya, is csak 1-2 százalék az arány az összes szülésre vetítve.


Úgyhogy olyan sokan nem fognak tolongani a kérdésedre (szerencsére).


A kislányom a legvégén végül befordult, de a lábfejét így is sikerült elnyomnia illetve az egyik csípője kötött lett, de ezek egyike se komoly. Valószínű hogy túl kicsi volt a helye.

2015. dec. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Farosan születtem, semmi bajom emiatt.
2015. dec. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hónapos a kislányom, faros volt. Semmi baja, se a csípőjének, se másnak. Annyi, hogy a farfekvés miatt sajnos automatikusan császár volt, de ez mellékes.
2015. dec. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Farfekveses voltam es huvelyi uton szulettem, kutya bajom. Nem is volt sose ilyen jellegu problemam.
2015. dec. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!