Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 gyerekkel milyen az életetek?

3 gyerekkel milyen az életetek?

Figyelt kérdés
mindig is kettőt terveztem, de a párommal úgy döntöttünk, hogy az új CSOK miatt bevállalunk egy harmadikat is majd. eddig egy babánk van. mennyivel van nehezebb dolgotok, mint amíg még csak kettő volt ?
2015. dec. 30. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nemsokkal, az egy és két gyerek között volt különbség, de amikor már kettő volt és 3ik jött már nem annyi. Nyilván több a munka, több időt igényel a 3 gyerek,mingikkel külön iőt is tölteni stb... Viszont csak a csok miatt nm vállalnék még gy babát,nekem ez édeskevés ok arra,hogy miért szeretné mégegy babát.
2015. dec. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem 1,vagy 2 gyerek mindegy. A harmadikkal érezhetően többen lettünk. :D Sztem számít, hogy mekkora a korkülönbség köztük! Minél több, annál jobb. Nekem. Nekem nehezebb most a 2 picivel (18hó különbség van most), mint amikor kettő volt nagyobb korkülönbséggel. Na, ez remélem, érthető?! :D
2015. dec. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

hát az első kettő között volt különbség ...

de a harmadik már nem oszt nem szoroz :-)

lényegesen nem változott semmi sem ... beszokott a nagyok életébe a legkisebb

akkora már rutinos az anyuka szal fél kézzel csinálja azt amit az elsőnél még 3al :-DDD

2015. dec. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek,egyről a kettőre durva volt nagyon,harmadik már "besimult" :) Ráadásul 2 fiú után egy kislány jött, dupla öröm. De CSOk miatt :/ na.
2016. febr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Ha csakis a pénz, illetve a CSOK miatt akarjátok a harmadik babát akkor szerintem inkább ne vállaljátok. Menjetek ki külföldre, sokkal több a lehetőség/támogatás akár két babára is.
2016. febr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!