Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Combosabb babának melyik...

Combosabb babának melyik fajta pelenka lehet jó?

Figyelt kérdés
3 hónapos fiú, 62 centi és 6,3 kg, dm-es 3-as pelus lassan feszül a combján, szerintem a 4-es óriási lenne. Mást nem használtunk még, nem tudom melyik fajta jobb husisabb babáknak.
2016. jan. 1. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Pont a babylove-ot ajánlottam volna. :D Kislányunk 63 cm, 6995 g, nagyon nagyon combos (hurkás, fodros), de nem vettem észre még, hogy olyan nagyon feszülne.

A pampers-nek (premium care) és a liberonak is használtuk a 3-as méretét, de azok nem váltak be. A premium care-ből folyton kifolyt a kaki a hátánál (pedig egy ideje csak tápszeres, sűrűbb az anyag, mint amilyen anyatejesként volt). A libero nem volt olyan rossz, bár elvileg ezt vékonyabbaknak ajánlják.

(lányunk egyébként 4 hónapos 10 napos).

2016. jan. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát éppen még jó, csak tartok tőle meddig. A 3-as méretre is a combja miatt váltottunk de kb 2 hétig volt egy pár baleset. Pedig súlyban már rendben volt. Ezért is gondolom, hogy óriási lenne a 4-es, remélem a látszat csal és még jó lesz a 3-as egy ideig. Csak lassan elfogy a doboz és gőzöm sincs mit vegyek, de akkor ezek szerint a többi sem lenne jobb a babylove-nál.
2016. jan. 1. 12:13
 3/5 anonim ***** válasza:
A 4-es méret valóban nagy lenne. Az én kislányom 7100 gramm 4 hónapos és igazi hurkás combikái vannak. Mi is 3-as babylovet használunk. Jó rá. Felpróbáltam rá a 4- est is, mert 2 éves nővére azt hord és az hatalmas rá. Talán a Pampers normál zöldje active baby az bővebb combnál. Azt próbáld ki talán.
2016. jan. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó rá a 4-es! Lehet azért, mert pocakos is? A 3-asból (a pampersből is) kifolyt a kaki ebből meg semmi. Köldök körül a teteje és nem csúszik le mint a 3-asnál.
2016. jan. 4. 10:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezeknek a pelenkáknak annyira eltér a fazonjuk,így sokszor hiába írják rá, hogy hánytól hány kilóig, kicsit kísérletezni kell. Az én kincsem is husikás, és Liberobol mindig a már nagyobb peluska kell: ha a súlya az alsó határt eléri a nagyobb méretnél, akkor az a tapasztalatom, hogy váltani kell.
2017. aug. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!