Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova mentek babáitokkal...

Hova mentek babáitokkal Húsvétkor KIRÁNDULNI?

Figyelt kérdés
Légyszi ne olyan ötleteket írjatok, h a nagymamához, rokonokhoz. Valami jó kis program kellene, remélem jó idő is lesz. És hogyan oldanátok meg pl. a főzelék megmelegítését? Pelenkázni mernétek az autóban?
2010. márc. 25. 08:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
mi tavaly az allatkertben voltunk:)) igen,az autoban pelusoztunk es a bufetban kertem meg a kedves holgyet hogy dobja mar be a mikroba a picur kajajat:)) elveztuk mind a kirandulast:))
2010. márc. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a weekend-házunkba megyünk. Nem tudom milyen idős a babátok, de szerintem ha nincs bébiétel melegítőtök, akkor egy benzinkúton megmikrózzák a kaját. Esetleg kipróbálhatod, hogy cumisüvegtermoszba belerakod felmelegítve. A pelenkázást el lehet intézni az autóban, de ha szerencsétek lesz a wc mellett helyet kap egy pelenkázós rész is. Szintén kortól függ, hogy hova viszitek, lehet érdekelné egy állatkert is már.
2010. márc. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Most 6,5 hónapos! Mindenképpen el szeretnénk menni itthonról vhova, mert olyan keveset vagyunk együtt, férjem sokáig dolgozik minden nap és én meg egyedül vagyok itthon a kisfiammal. Köszi az eddigi válaszokat!
2010. márc. 25. 08:56
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A 3,5 hónapos kislányunkkal gondoltunk pl. Budakeszi Vadasparkra, János-hegyre (ezen a környéken sok olyan ösvény van, amit babakocsival is járhatónak tüntet fel a térkép), esetleg Szentendrére. Múlt hét végén Normafánál voltunk.

Kocsi hátsó ülésén pelenkáztam, "szobahőmérsékletű" volt az autó, tehát nem fázott, és nagyon élvezte a kalandot! (Valami vízhatlan pelenkázó alátétet ne felejtsetek vinni...az autóülés ráadásul lejt :) )

Kaja megmelegítésére szerintem még egy kávéházban, vagy más vendéglátóhelyen is van lehetőség, mikró mindenhol van.

C

2010. márc. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia.

Mi húsvét hátfőn megyünk a budakeszi vadasparkba 2,5 hónapos lányommal.Tavaly is voltunk ott(még csak tervben volt akkor ő:D),és nem voltak vészesen sokan.Piknikeztünk,játszottunk az előtte lévő tisztáson,és sétáltunk.Pelenkát vagy a kocsiban,vagy a pléden fogok.Etetni meg (mivel szopik) egy félreeső padon.

Az állatkert se lehet rossz,ha bírod a tömeget.Ilyenkor nyuszit lehet simogatni(többek közt).Itt van babás helység-elég kulturált-ahol nyugodtan pelenkázhatsz.

Én szeretem még a Gellert hegyet(kilátás,játszóterek,csúszdák).

2010. márc. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Eddig az a terv, hogy az állatkertbe megyünk. 14 hónapos a kislányom, már élvezni fogja. Utoljára 1 éve voltunk, akkor csak aludt. :p
2010. márc. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szombathelyen a kalandvárosba...ha már végeztünk a rokonsággal,sajnos vagy hála az égnek,rengetegen vagyunk a családban:-)
2010. márc. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Hát mi semmi ilyan kirándulást nem szervezünk, csak leugrunk sétálni a Balcsira. Itt lakunk, a kikötőnél igazi nagy sétát lehet tenni, nekem 1 éves a lányom de mindig jövünk sétálni. Siófok belvárosát is szeretem, és közel van a balatonvilágosi kilátó is. Mi ezt csináljuk idén is.
2010. márc. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Veszprémbe megyünk az állatkertbe egy éves lányunkkal.Szerintem szeretni fogja mert itthon is mindig állatokat kell nézni udvarokban könyvekben.Mikrózni büfébe stb lehet, pelenkázni autóban szoktam(már többször kirándultuk utaztunk vele)

bocsi az offért de Szombathelyen milyen a kalandváros?Ott mit lehet csinálni?

2010. márc. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A Kalandvárost megnéztem a neten, egy bazi nagy és biztonságos játszótér, ahol sem a gyerek sem a szülő nem unatkozik. Ha nagyobb lesz a babám tuti elmegyünk oda.
2010. márc. 27. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!