Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mert van az hogy egesz ejjel...

Mert van az hogy egesz ejjel ehes a baba?!

Figyelt kérdés
Koraszulott es orak ota fent van napkozben eszik utanna el alszik aztan ejjel faj a hasa es orankent enni akar ez normalis?!Total kivagyok keszulve nem birom allandoan a szajaval tatog mert ehes ejjel jobban?!Napkozben szepen elvan eszik aztan belaszik tudom hogy fent kell lennie de allandoan enne..?
2016. jan. 2. 02:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Elég a tejed? Fáj a pocakja?
2016. jan. 2. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én babám nem koraszülött,ezért ezt csak félig állítom párhuzamba a történeteddel. A kislányom most 6 hetes. Pocakfájós. Ő azért akar mindig szopizni, úgy vettem észre, hogy nyugtassa magát. Ezzel persze még jobban tetézi a problémát, sokszor fullra eszi magát, és még jobban feszít a pocakja. Én rugalmas hordozókendőt használok, melegben, függőleges helyzetben, nagyterpeszben van benne, sokat könnyít a pocakján, jobbakat alszik este, és ritkábban eszik, akkor sem rohanva, kétségbeesve. IGaz, hogy én nem sokat alszom így, de inkább hordozom, sétálgatok vele néhány órát, táncolunk, stb. és így nem sírja végig az éjszakát. Amúgy napközben semmi gondunk, mindig este kezdődik, vacsora után és sokszor hajnalig is eltartott a sírás (3 hónapos kólika néven a neten is találsz információkat).
2016. jan. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaj ugy nez ki a pocakja faj pedig bofizik..Anyatejet kap egesz nap csak ejjelre egyszer tap 1 honapos de koraszulott 33 hetre szuletett..Napkozben aluszekony mintha ejjel jobban fent volna de napkozben is kinlodik a pocakkal csak nem olyan intenziven mint ejjelAz anyatej okozhatja vagy a tap?!Espumissan nem hassznal..aztan marcsak a ringatas maradt van szelcsovem de nem akarom allandoan hassznalni..ha tatod nem biztos hogy mindig ehes ugye?!Mert van az hogy 3 orankent eszik napkozben szepen ejjelre meg felfujodik plusz allandoan a szajaval tatog?!Valakinek meg hasonlo?!Koszonon eddigi valaszokat!
2016. jan. 2. 07:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Pedig szélcsövezheted nyugodtan! Mi beszéltünk gasztroenterológussal és Ő mondta, hogy napi 3x lehet, nem szoknak hozzá! Én áldom aki feltalálta!!! Gyorsan megkönnyebbül és alszik!

Nekünk se segített semmi az ég világon!!! Se torna, se masszázs és semmilyen tea és csepp stb..

2016. jan. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet tényleg nem feltétlen éhes a babád éjjel de nyugtatásra szeretne cicit. De nem tudom mióta tart ez az állapot, akár növekedési ugrása is lehet és akkor tényleg éhes, ha még nem volt 3 hetesen.


Amikor egy hónapos volt a babám, nagyon durván hasfájós volt, naponta többször szélcsöveztük a férjemmel, ő konkrétan a nap felét biztos végigordította, egész nap tornáztattuk, amikor közben is sírt szélcsöveztük aztán altattuk.. legalább utána aludt egy nagyot. Szörnyű időszak volt. Mi mindent végigpróbáltunk, de semmi sem használt. Próbálhatsz neki adni mást is, lehet az espumisan nem oldja meg de pl infacol vagy ihatsz édeskömény teát és akkor az átmegy az anyatejen keresztül hozzá is, próbálhatsz laktózmentesen enni illetve megkérdezheted az orvostól, hogy angol vizet mikortól kaphat, nálunk csak annak volt látszatja, az még ért is valamit. De 1 hónapos kortól ajánlott, nem tudom mennyire számít koraszülötteknél.

2016. jan. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!