Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ennyire pesszimista a...

Miért ennyire pesszimista a legtöbb anyuka?

Figyelt kérdés

Sok olyat ismerek akik még a jóban is a rosszat keresik. (pl. ha nem sír állandóan a baba akkor baja van, meg ilyenekk) Nem értem, hogy miért nem örülnek inkább, mint minden hüyeségen aggódnak. Sokan minden olyan dologba amit a baba csinál beleképzelnek valamilyen betegséget. Ezt nem értem. Nekem is első gyerekeim(ikrek)minden segítség nélkül, én is sokat aggódtam, de azért tudom hol a határ. Például nem csinálok hülyét magamból ha valamelyik épp a nyelvét nyújtogatja.Ilyet is hallottam már, hogy azt mondták beteg mert állandóan kidugja a nyelvét...

Nem akarok megbántani senkit és mielőtt egyesek írnák, nem vagyok én sem tökéletes. Csak érdekel, hogy miért ennyire pesszimisták sokan.


2010. márc. 25. 12:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

megint én

És persze, hogy első gyermeknél aggódósabb az ember. Jó, hogy a férjem az ellenpélda, így kiegészítjük egymást.

(A)

2010. márc. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mert ez egy magyar sajátosság, nem félig tele van a pohár, hanem félig üres.

Senkinek semmi se jó, ha esik az a baj, ha fúj, akkor az, ha meleg van, akkor az..

ha valahol pl aszfaltoznak, akkor persze miért van dugó, de ha szär az út, akkor az abaj.

és még sorolhatnám

2010. márc. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

13:08-asnak írnám

Nálunk is történt tragédia. Az én bátyám kb 3évesen halt meg agyvérzésben. Az első terhességem 3éve volt. A fiam élve született, de csak 4napig élt. Állítólag agyvérzés. EZt a mai napig nem tudjuk...

Ennek ellenére próbáltam és próbálok nem aggódni. Nem leszólni akartam az aggódos anyukákat csak azt nem értem miért viszik néha túlzásba. Én inkább annak örülök hogy vannak és nem bebeszélni minden cselekedetükbe azt, hogy biztos valami betegségük van.

2010. márc. 25. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!