Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » PELENKA! Melyik bírja a...

PELENKA! Melyik bírja a legtöbb nedvességet beszívni?

Figyelt kérdés
1,5 éves fiam rengeteget iszik és naponta 4-5x kell átöltöztetnem, mert kifolyik a pisi. (Van, hogy 1 órát sem bír ki egy pelus). Már több fajtát is kipróbáltam, de nem vagyok megelégedve egyikkel sem. Kérem, hogy aki járt hasonló helyzetben és talált jó megoldást, az ossza meg velem! Köszönöm!
2011. szept. 26. 15:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nálunk a Dm-es Babylove vált be, barátnőm a Huggiesre esküszik.
2011. szept. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki mást fog mondani, hogy neki mi vált be. Nálunk a Huggies tökéletesen bevált, van hogy a lányom is rengeteget iszik, de még egyszer sem fordult elő a Huggies-nál, hogy átázott, csak már olyan nehéz volt, hogy leesett róla. A pampers-nél viszont többször volt, hogy teljesen átnedvesedett a pelenka már fél óra után, meg kicsorgott belőle. Na ez a huggiesnél sosem volt. Éjszakára meg van hogy egy számmal nagyobbat adtam rá, az biztos kibír 10-12 órát.
2011. szept. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat! Direkt nem írtam márkákat a kérdésben, mert kíváncsi voltam mit írtok. Nekem a huggies nagyon nem vált be, ma már a 8. van rajta és még így is 3x kellett ruhát cserélni. És átázik teljesen ez is, esküszöm nem tudom hogy csinálja... :D


Dm-eset már rég használtunk, akkor még nem volt ez a sokativós korszak, úh valószínűleg akkor az lesz a következő próba!


Amúgy meg annyira dühít, hogy nem elég, hogy ilyen vacakok ezek a pelenkák, még rohadt drágák is... :-/

Bocsi, de így van!

2011. szept. 26. 15:49
 4/16 anonim ***** válasza:
Színes tesco-s, dm-es és rossmann-os saját márka vált be, mindhárom jó sok pisit tud felfogni. (én a Pampers-ben csalódtam nagyot...)
2011. szept. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Tesco Zöld csomagolású, szintén másfél éves gyerek van :)
2011. szept. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mi is tescos zöldet szeretjük a legjobban,meg mostanában a pampers bugyipelust.A sima pampers nálunk sem bírta,viszont ez a bugyipelus,külön van kisfiúnak-kislánynak,ennek függvényében máshol jobb a nedvszívó képessége,ez nekünk kibírja az éjszakát,és annak ellenére hogy tele van,mégsem nedves a baba bőre felé.62 ft körül van db-ja a tescoban,én ezt váltogatom a zöld tescossal.És nem utolsósorban nagyon kényelmes neki.
2011. szept. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

szte nem annyira a márka számít, hanem a méret. Nekem amúgy a rossmanos babydream a kedvencem, abból a pisi ritkán folyik ki. (csak ha 5 órán át van rajta. De ez éjszskákat simán bírja :)

Próbáld ki, hogy egy mérettel nagyobbat veszel. Vagy lehet, hogy az alakja miatt folyik ki a pisi... (az első babámmal nekem a libero nagyon jól bevált, a másodiknál pedig egyáltalán nem. A baba testalkata is sokat számít, hogy mennyire husis :)


A tescos-ból csak a zöldet vedd, a másik hihetetlenül ócska!

2011. szept. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalom alapján magasan a libero vezet.
2011. szept. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Tesco-s zöld csomagolású baby essentials pelenka viszi a prímet.Nyáron, a hőségben volt, hogy a lányom egész napcsak 2 db-ot használt el és már olyan nehéz volt mikor levettem róla, hogy azzal agyon lehetett volna ütni valakit!

De nem ázott át és nem folyt ki mellette.

A huggies is bevált, de csak a premium, a többi fajta kritikán aluli.Pamperst utoljára kb 2-es méretben használtunk, de utáltam mert minden kifolyt belőle, pedig akkor még pici volt a lányom.

A DM saját márkása is jó, meg a Rossmann-é is.

Mondjuk az én lányom csak 9 hós, de rengeteget iszik

2011. szept. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én a Liberoban nagyot csalódtam, abból szinte mindig kifólyt a pisi. A Rossmann saját márkája (Baby dream) az elég jó, most a Pempers Sleep and Playt használjuk és meg vagyok elégedve. 15hós a lányom és igazi örökmozgó
2011. szept. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!