Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhában hozzam haza a...

Milyen ruhában hozzam haza a január végén születendő babát a kórházból?

Figyelt kérdés
Erre az összeállításra gondoltam: Hosszú ujjú body, hosszú ujjú rugdalózó, harisnya nadrág, vastag kötött pulóver, plüss bundazsák, cérna sapka, plusz vastag sapka. Vagy harisnyanadrág, hosszú ujjú body, vastag kertész nadrág, vékony/vagy vastag kötött pulóver plusz a két sapka. Nem akarok túl sokat se ráadni, de azt se szeretném, hogy fázzon.

2016. jan. 2. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Az első tökéletes. Én mindkét gyerekemet ilyen összeállitásban hoztam haza, az egyik november végi, a másik január eleji: hosszú ujjú body, ujjatlan rugi, kötött kabát és nadrág, vékony cérnaspka, plusz kötött sapka, pólya, vastag pléd.
2016. jan. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Az akkori időjárásnak megfelelőben.
2016. jan. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom kocsival jottok, igy arra a 3 percre mig elertek a kocsihoz nem kell bedunsztolni azt a gyereket.

Ha van rugdalozo minek a harisnya?

Body, rugi vastag bundazsak, es ra takaro.

Amugy meg nem mindegy , hogy -25 fok lesz vagy +10, mert mindketto lehet januarban.

2016. jan. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A a kisfiam jan végei hosszú bady plusz rugi.Overall plusz sapi.
2016. jan. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igazából a 2-esnek van igaza!

Attól függ,hogy milyen lesz az időjárás!


Hiába tettem volna fel azt a kérdést,h december közepén születendő lánykámat miben vigyem haza mert senki nem tudta volna megjósolni,h bár tél volt december,mégis hétágra sütött a nap és 15 fok volt :-)

Amúgy a párom hozta be a ruháit a kórházba aznap mikor jöhettünk haza,kérd meg,h pakoljon be olyat ami megfelel az időjárásnak. Ha nem bízol abban,h mit is fog kiválogatni akkor készíts ki egy melegebb téliesebb szettet és egy kicsit lazább szettet.

2016. jan. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hosszú bodyra nehezen húzol hosszú ujjú pamutrugdalózót, ha egy méret mindkettő. Ha egy számmal nagyobb a rugi vagy plüss (azt bővebbre szabják), akkor igen.

Vagy harisnya vagy rugdalózó.

Hányadik gyerek?

Vastag kötött pulóverbe öltöztetni egy újszülöttet "kínzás" (főleg neked, míg ráadod). (A harisnyát se túl könnyű ráhúzni, arról nem is beszélve, hogy a legkisebb is lóg általában egy újszülöttön).

Kertész nadrág se túl újszülött kompatibilis.

Két sapka teljesen felesleges. A cérnasapka egyébként se védi a fület, csak a kobakot. Ha vastag, fület védő, bélelt sapka van, a cérnasapka teljesen értelmetlen alá.


Egyébként mégis mivel akarjátok hazavinni? Mert abban, amit felsoroltál, soha az életben be nem tudod kötni az autós hordozóba!


Rövid ujjú body, hosszú ujjú pamutrugdalózó, hordozóba köthető vastag bundazsák (pl: [link] ), vastag sapka. Esetleg egy plüssrugdalózó még a pamut fölé ha tényleg nagy mínusz lesz.

2016. jan. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Első baba lesz, és külföldön fog születni. Igen, pont azon gondolkoztam, hogy rá tudom-e adni a hosszú ujjú body-ra a még a hosszú ujjú rugdalózót.( Részben ezért is tettem fel a kérdést) Csak azt se akarom, ha odaviszek egy rövid ujjút, és esetleg megszólnak, hogy nyári ruhában akarom felöltöztetni a az újszülött gyereket. Persze van még több fajta lehetőség. Gondoltam hosszú ujjú bodyra, rövid ujjú plüss rugdalózóra, mellé plüss pulóver, sapka, plüss overál ( nem is bundazsák ami nekünk van )

Illetve egy takaró. Vagy akkor rövid ujjú body, plusz hosszú ujjú rugdalózó, De itt gondolom akkor egy plüss pulóvert se nagyon kell ráadnom.

Csak tényleg annyi ruhát akarok behozatni majd, amennyi szükséges.

2016. jan. 3. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!