Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiús anyukák, milyen márkájú...

Fiús anyukák, milyen márkájú pelenkából hány darab fogyott naponta az első pár hétben?

Figyelt kérdés

2016. jan. 3. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Hat en eleinte ugy voltam h pampers,mert azt reklamozzak es biztos jo. Na hat nagy sz.rt! :D Mindent kiprobaltunk,vegul a rossmannos babydream valt be. Se a libero,se a huggies. Mindegyikbol kifolyt a pisi.
2016. jan. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én viszont Pampers párti vagyok! Most 3 hónapos a kisebbik fiunk. A nagynál anno mi is kipróbáltunk több fajtát, de vagy a pisi folyt ki, vagy rövid időn belül "átnedvesedett".

Most a kicsinél Premium Care-t használunk, és eddig talán kétszer folyt ki azért, mert apuka fürdette (én a naggyal nem voltam itthon), és az délutáni kb. fél 6-os pelenka maradt rajta reggelig. Azt nyilván nem bírta el! :)

De szeretem benne,hogy amikor kb. 3-4 óra után tisztába teszem a kicsit, és már érezhetően van benne pisi, akkor is viszonylag száraz a "teteje" és a baba feneke is.

A nagynál később akkor is jól jött, amikor már mászott, mocorgott. Akkor is volt,hogy visszatértem másikhoz, de nálunk azokból többször kifolyt, így maradtam a Pampersnél.

2016. jan. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja,hogy mennyi fogyott. Hát az első pár hétben sok, mert minden etetés közben kakilt. Aztán sajnos tápszeres lett, attól meg ugye ritkábban van széklet. Most azt mondom,hogy elég "gazdaságos" a gyerek. Átlagban napi 5 pelus fogy el.
2016. jan. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Napi 6-10 pelenka fogyott. Liberot vagy baby love-t (dm) használtunk.
2016. jan. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Babylove (dm) pelust használunk, 8-12 db/nap. Még sok kaki van, és persze tiszta pelusba a legjobb berottyantani...
2016. jan. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kicsinek babylove pelus 3-6kg-os volt az első, mást már ki sem próbáltam. Kb.4 óránként cseréltem az első napokban, mert a köldökét is szerettem lekezelni gyakrabban. Aztán csak akkor pelenkáztam, ha megtelt. Kaki napi 1 van/volt, így átlag napi 5 pelus kellett és kell most is.


A nagyobb is napi 4-5 pelust igényel mostanáig, szintén babylove 4-es méretből.

2016. jan. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pampers Premium Care-t használtam az első pár hónapban,szerintem és sokat kipróbáltam messzemenően a legjobb pelenka,sosem folyt ki,sosem volt gond,se kiütés,kb napi 5-6ot használtunk belőle.Később ahogy nőtt egyre kevesebb pelus kellett,még egy Dm-es,egy Huggies,egy Libero semennyire nem bírta,olyan volt,mintha kartonba csomagolnám a gyereket,kifolyt a pisi legalább 8-9 elfogyott,úgyhogy el sem használtam a csomagokat,jó hogy csak próbából vettem. A Pampers Active is szuper jó, a Premium Care után azt használtuk.
2016. jan. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!