Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány darab van a Femibin...

Hány darab van a Femibin 800-as vitamintablettában? Naponta hányat kell bevenni és mikor? Hallottam hogy az ára változó, de melyik az "ideális" ár? Mennyi ideig ajánlatos szedni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 10:44
 1/2 nini24 ***** válasza:

Szia!


Ha készüls a terhességre, akkor a Fem. 800at szedd, abban egy havi adag van, és ha jól emléxem én 3400 ftért vettem. Ha terhes leszel, akkor is ezt szedd! A 12. hét utántól van a másik femibion, asszem 600as, abban már kevesebb a folsabb, több a mindenféle más vitamin. Abban 2 féle színű bogyó van, együtt kell őket szedni, és a havi adag 5200 ft körül van. Ja, naponta 1et kell sedni mind2 fajtából. Sztem mindegy milyen napszakban, lényeg, hogy evés közben kell. REmélem segítettem! :)Jó babásodást!

2009. máj. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Adagolási javaslat

Naponta egy tablettát egy főétkezés során hideg folyadékkal kell bevenni.


Csomagolási egység:

Egy havi mennyiség (30 db).

• A gyermekvállalás tervezése körüli időtől a 12.

terhességi hét végéig - az anya és gyermeke fontos

vitaminokkal, jóddal történő ellátása érdekében.


3200 körül lehet találni a neten.

2009. máj. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!