Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig lehet a baba előtt...

Meddig lehet a baba előtt meztelenül mutatkozni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
szülés utáni 2-3 percig, amíg rádteszik.
2010. márc. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezen már én is gondolkodtam.... 3,5 hós a lányom...

Én úgy emlékszem,h már iskolás(elsős másodikos) voltam mikor még együtt fürödtem apával, és nem lett semmi bajom!

De én sem tudom hogy van ez,vagy hogy kéne...mi régen mindig csupin aludtunk...most jön a nyár majd elválik!Nagy dilemma nálunk is!

Jó lenne értelmes tapasztalatokat olvasni!

:)

2010. márc. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én teljesen komolyan gondoltam!! Minek kellene még egy baba előtt is meztelenkedni? Bugyi, felső mindig van rajtam, pedig az anyja vagyok. Ezért kár lepontozni.
2010. márc. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

pont ma volt szó erről a reggeliben, és ott azt mondta egy nőci, aki állítólag szakember - gondolom pszichológus - hogy olyan 10-12 éves kor körül már nem árt, ha nem meztelenkedünk előttük. addig kinek, hogy tetszik, nem okoz semmi problémát a meztelenség. persze gyerekenként van eltérés, van, aki előbb, van aki később zárkózik el ettől a dologtól. ezekre a jelekre figyelni kell. pl. bezárkózik a fürdőszobába, akkor azzal jelzi, hogy már zavaró a meztelenség.

én úgy emlékszem, nálunk is így volt.

nem volt tabu a meztelenség, de amikor már nem akartam előttük pl levetkőzni, akkor ezt tiszteletben tartották, és attól kezdve ők sem öltöztek előttem.

2010. márc. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk mikor kicsik voltunk nem volt tabu a meztelenkedés. Nagyon sokáig fürödtünk együtt a tesómmal(fiú), anyukámmal.


A 17 hónapos kisfiam szokott az apjával fürdeni, szerintem nincs ebben semmi rossz. Én nemigen meztelenkedek a kisfiam előtt, csak ritkán mikor velem van mikor öltözök. De egyikőnk sem rohangál csak úgy fel-alá meztelenül a lakásban:))

2010. márc. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!