Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztaltátok már, hogy...

Tapasztaltátok már, hogy azért nem aludt jól babátok/gyermeketek, mert nem jó helyen volt a fekhelye?

Figyelt kérdés

Pl.amíg az előre eltervezett helyen volt az ágy,addig sokszor ébredt,nehezen aludt el,de pl ha arra merőleges falhoz,vagy épp csak párhuzamosan raktátok át,minden gond nélkül aludt?

Bajban vagyok,mert nem tudom eldönteni,hogy amikor baba(0-6hónapos)volt a fiam,az ajtóval szemközti falnál(a mostanival merőlegesen) volt az ágya és küzdöttünk az alvással.De nem tudom,hogy ez nem azért volt e,mert hasfájás,fogzás,és nagyon pici volt e,vagy tényleg az ágy helye volt e gond.Mióta áthelyeztem a fekhelyt,kicsit könnyebb,de tegyem hozzá,hogy már 17hónapos lesz.Hamarosan jön a tesó,kísérletezzek,vagy automatikusan az ő ágyát is a tesóval párhuzamosan tegyem?

Bocsi hogy hosszú lettem.


2010. márc. 25. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én gyermekem egy évig nem aludt rendesen (meg persze én sem), volt hogy minden órában keltünk, meg olyan is hogy fél óránként. Ekkor kerestem fel egy férfit, aki természetgyógyász is és ilyen ezoterikus dolgokkal is foglalkozik. Bemérte, hogy hol vannak vízerek stb. Meglepődtem, mert a nagy szobában alig volt egy kevés hely, ahol nincs valami rossz "sugárzás". Végül átrendeztük a szobát, úgy ahogy a férfi mondta, na azóta alszik a fiam is meg én is. Azt hogy hová tedd az ágyat inkább egy "hozzáértő" mondja meg szerintem.
2010. márc. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!