Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van akinel a szoptatott...

Van akinel a szoptatott kisbaba egy oraval vagy tobbel is elobb vacsorazik minthogy lefekudne aludni? Nagy benasag/hulyeseg az?

Figyelt kérdés
2016. jan. 6. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

a tejtermelésnek az a legjobb ha éjjel minél kevesebbszer kell felkelned vagyis ha az alvásod minél pihentetőbb...

erre a legnagyobb az esély akkor, ha a baba lefekvés előtt eszik, mert annyival kevesebbszer ébred majd éjjel. Szóval szerintem bénaság :)

2016. jan. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia..Eddig beállt napirendünk volt a fél évesemmel..7kor fürdés, aztán szopi, aztán alvás..most elkezdett fogzani, és még mindig 7kor fürdés aztán szopi, de nem alszik el csak 10kor..én nem problémázok ezen..nem kér aztán cicit, és átalussza ugyanúgy az éjszakát..Mármint hajnal 4kor megébred, de én teljesen kivagyok békülve ezzel az éjszakai renddel...szerintem egyáltalán nem gáz hogy nem alszik azonnal esti szopi után..
2016. jan. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek. Az én kisfiam eleve kel éjjel, szóval sajnos mindegy félig-meddig. Persze feltehetőleg így több jön ki éjszakára, vagy nem is tudom.

Amúgy azt szoktam mostanában hogy még lefekvés előtt is megszoptatom kicsit, de ettől mindig olyan rossz érzésem támad, hogy így megtömöm.

2016. jan. 8. 10:12
 4/5 Pandi1986 válasza:
Szerintem is 'tomd meg' mind a cicid, mind a hosszabb alvas miatt. Esetleg gondolkodj el rajta, nem tul korai e a furdetes. Minden gyerek mas, mint a felnottek is. Mi pl. Raszoktunk a 9kor furdik aztan eszik-alszikra. Elotte meg tul eber.
2016. jan. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nála az elalvással nincsen baj, az alva maradás a problémás:):(
2016. jan. 10. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!