Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történt az étkezéssel?

Mi történt az étkezéssel?

Figyelt kérdés

A babám 1,5 éves, eddig mindent megevett szinte, válogatás nélkül, pépest darabost, és mind az 5 étkezésre szépen betermelt.

Aztán most az utóbbi 2 hétben szinte semmi nem hajlandó enni. Beteg volt, lázas 3 napot, először ennek tudtam be. De azóta eltel már 4 nap, hogy nem lázas...

És eddig legalább megette a kenyeret sajtal, hússal, most már nem hogy a meleg főtt ételt, de a sajtot, húst sem eszi meg, gyümölcspépet még szívesen megeszi de csak ha már nagyon éhes...meg persze az édességet is kérés nélkül...ezt sem adtam már két napja, hogy biztos elkapattuk karácsonykor, de aggaszt hogy ilyen válogatós lett. más is járt így? ma meggy szószt csináltam, az jó édes de meg se hajlandó kóstolni...a krumplit, répát eddig szívesen ette, msot egyiket sem...


2016. jan. 7. 11:34
 1/1 LadyLoss ***** válasza:
Nekem a lányom ha beteg volt, utána még kellett minimum 2 hét mire visszaállt az étvágya. Nyugi, éhen halni nem fog, add azt amit szívesen megeszik, ne erőltesd semmiképp, kis türelem és visszatér az évágy.
2016. jan. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!