Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MI történt a lánykámmal?

MI történt a lánykámmal?

Figyelt kérdés
Lánykám mindjárt 6 hónapos, eddig szinte egész nap elvolt egyedül, nem igényelte a társaságom. Eljátszott a játszószőnyegén. Kb. egy hete ha ébren van egy negyed percre nem lehet elmozdulni mellőle, mert akkor egyből nyűgösködik. De konkrétan csak úgy van el, ha ott ülök és szórakoztatom. Ez szerintetek ideiglenes vagy mostantól ez már ilyen?
2015. jún. 18. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Úr isten!!! Pont most tettem fel egy kérdést ,hogy tudnak e programokat ajánlani a 6 hónapos kislányomnak mert egész egyszerűen nincs el csak kézben :) :D
2015. jún. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi történhetett,de teljesen ugyan az a problémánk. Én is kíváncsian várom mások válaszát:)
2015. jún. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valszeg elkezdődött a szeparációs szorongás. Ráébredt, hogy ti nem egy ember vagytok és bizony néha anya eltűnik szem elől.
2015. jún. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez tök érdekes, mert az én lányom ma lett épp 6 hónapos, és amióta egyre ügyesebben mozog, azóta egyre kevésbé igényli a társaságom. Az elmúlt négy hónapot viszont úgy képzeljétek el, hogy ha nem aludt, ott kellett lennem vele (és persze jobbára dajkálni), különben üvöltött.

Úgyhogy nálunk épp az ellenkezője történik, legnagyobb megkönnyebbülésemre.

2015. jún. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!