Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek jogosan kapta fel...

Szerintetek jogosan kapta fel a vizet?

Figyelt kérdés
Vettem a bábánknak egy testápolót x.ftért és a párom soknak gondolja azt mondja úgysem fogom használni mert a baba bőre puha ne piszkáljam testápóloval..ő úgy gondolja nem ért meg annyi pénzt és most ezért haragszik ,szerintetek nem gyerekes h ezen kiakad?

2016. jan. 8. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyiért vetted, kell e babának, és hogy álltok anyagilag.
2016. jan. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
az emberek sohasem haragudnak egy egyszeri eset miatt tartosan sokaig....gondolom elofordult mar maskor is hogy kiadtal olyan dologra altala nagyobbnak velt osszeget amit aztan nem hasznaltal...higy jogos e azt mi nen tudjuk megitelni....de tapasztalat hogy a nagy vitak alapja mindig melyebb...
2016. jan. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hat nem tudom... A parom is neha kiakad,de SOHA nem babadolgokra. Es a 2.valaszolonak igazat adok. Abbol indulok ki,hogy en pl sok olyan dolgot megvettem REGEN amit nem is hasznaltam. Igy mar a 10.dolognal o is megmondta a frankot es be kellett latnom h igaza volt! Mondjuk azota h megvan a babank,egyutt vasarolunk hetvegen,ha vmi megtetszik csak megkerdezi "biztos kell?"es atgondolom,mert sokszor tenyleg olyan dolgokra kolt az ember ami folosleges.


Tehat tenyleg ugy gondolom en is,hogy vszinuleg nem akadt volna ki a parod,ha ez egyszeri alkalom lett volna. Meg ugye nem ismerunk,lehet hogy 20 fele babatestapolotok vam otthon :)

2016. jan. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

szerintem a férjednek van igaza, de ez nem olyan dolog amin össze kéne veszni. bár ki tudja, mert ha alig van pénzetek és 5000.- vettél egy testápolót, amit ugye babáknak nem használunk (egyrészt elrontod a bőrét,nem szabad kenegetni ha nincs gond, ha pedig gond van akkor az orvos írja fel, szóval ablakon kidobott pénz). akkor nyilván jogos.

de minden háztartásban van olyan amit feleslgesen vesz az ember, tanulópénznek hívják, ha ez is ilyen, akkor nem kell kiakadni rajta

2016. jan. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha a gyerekről van szó nem sajnálom a pénzt,van pénzünk nem az a lényeg,szerinte is felesleges hát majd kiderül,finom illatú és puhítja a bőrét a kicsikémnek..de mondjuk amúgyis puha szóval lehet tényleg felesleges :D
2016. jan. 8. 22:00
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Basszus :D nők 😊😊😊
2016. jan. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs baja a bőrének, be ne kend! Mert vagy nem lesz baja, tehát változás nem lesz, vagy allergiás reakciót okoz, vagy bőrpírt stb. Tényleg felesleges.
2016. jan. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vihar a biliben.
2016. jan. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igaza van, nem kell a babának testápoló, mindegy mennyibe került. És attól, hogy van pénzetek, meg nem sajnálod a babától, nem kell szórni.


Nyilván nem egyszeri esetről van szó, hanem az egész attitűdödből van elege.

2016. jan. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jaj.Babának nem kenegetjük a bőrét,kivéve olyan cuccal,amit doki ír fel.De ha ennyire tetszik,használd magadon,de még jobb,ha megleped férjedet egy kis erotikus masszázzsal.Persze a testápolót használva.És mindenki boldog. :)
2016. jan. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!