Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jogosan kapta fel a vizet a...

Jogosan kapta fel a vizet a csaj? Bocsánatot kellene kérnem? Vagy máris meneküljek tőle?

Figyelt kérdés
Na szóval pár hete ismerkedek egy csajjal, be ismerem egész jól alakult,szinte naponta beszéltünk,én viszont egy beszélgetés alkalmával megemlítettem h majd a külföldi nyaralásom alatt írok neki majd pár sort, na de ezt nem tettem meg, valahogy megfeledkeztem erről, de kivel ne történne meg ilyesmi... Múlthéten voltam nyaralni, most meg mintha meg lenne sértődve, mondván h nem is fontos nekem mivel h nem írtam neki egy sort sem.ekkora bűn lenne h nem írtam neki?mégis csak nyaraltam a haverokkal... ti h reagáltatok volna?
2014. máj. 3. 16:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
ilyenek ezek a nők
2014. máj. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
Jogos. Engeszteld ki valami kis aprósággal.
2014. máj. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Pár hete ismerkedtek, és máris számonkérne...aha...biztos jogos...
2014. máj. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki az igazat, nem kell esdekelni, könyörögni, hogy bocsásson meg, ha neki is fontos az ismeretség, akkor megbocsát, ha nem, akkor meg nincs értelme az egésznek nem?
2014. máj. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd, hogy barátok legyetek vagy több, akkor kérj bocsánatot...
2014. máj. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ha ezért kicsapta a hiszti jobb ha kerülöd.

Mi lenne később?

2014. máj. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
ha megígérted neki, akkor igenis legalább kérj elnézést, hogy nem írtál. amúgy meg ha komolyan érdekelne a lány, 1-2 smst írhattál volna neki, nagyon idegesítő tud lenni ha vki totál eltűnik a föld színéről, főleg, hogy megígéri, hogy jelentkezik. Nekem ez azt jelentené, hogy nem érdekellek egyáltalán hiszen eszedbe sem jutottam a nyaralás alatt, ha eszedbe jutottam volna, nem hiszem, hogy olyan megterhelő lett volna írni 2 sort, főleg ha előtte napi kapcsolatban voltatok. Ez alap, nem a számonkérésről szól.
2014. máj. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülhenél, hogy így reagált, mert ebből is láthtod, hogy fontos vagy neki. Úgy látom, hogy ez fordítva nincs így. A lányoknak fontos, hogy az a fiú, aki tetszik nekik megbízható legyen. Ez genetikailag kódolt, úgyhogy, ha akarsz még tőle valami komolyabbat, engeszteld ki.
2014. máj. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha megigerted neki, igaza van... ha tenyleg gondoltal volna ra, lett volna ra idod...
2014. máj. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
persze értem én, de nem az lenne a normális h ilyen korai szakaszban az ilyet még nem kéri számon?
2014. máj. 3. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!