Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kapta fel a vizet?

Figyelt kérdés

Az fbn egy srác akivel már évek óta ismerjük egymást írt egy kommentárt egy bejegyzésemhez, amiben picit panaszkodott h mostanában a csajok átverik őt stb, én meg hát vissza írtam neki annyit, h "Majd jön egy normális és minden jó lesz". Erre a barátom kibukott, és olyat kezdett el nekem írni, h 'Jó, nem is zavarlak, beszélgessetek nyugodtan'. Kérdőre vontam, h mi ez a beszéd erre ő h 'Mit neked mondja a problémáit?' Kiborult a gyerekre, miközben a gyerekkel még csak chatelni se szoktam, csak itt-ott ír nekem kommentárt de az se az a fajta h 'Szép vagy' v hasonli. Soha nem adtam okot a barátomnak, h kételkednie kelljen bennem.

Fel is mérgettem rá, mert miért ne vigasztalhatnám egy ismerősömet v bíztatnám pár kedves szóval? Ugya úgy neki is vannak lány barátai akik panaszkodnak neki és én ezt sose szóltam meg... Felhozzam neki ezt a példát h észre vegye magát?:( Telefonról vagyok szóval bocsi a hibákért.. 18/l,f


2014. máj. 28. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem, de ezt eddig is pontosan tudtad.
2014. máj. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Igaza volt a barátodnak.
2014. máj. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, ha ilyen szinten féltékeny, arra rá fog menni a kapcsolatotok, na ezt felhozhatod neki, plusz hogy mi az, hogy nem bízik benned?
2014. máj. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hozd fel neki.
2014. máj. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pff.... Ezt még én is erős túlzásnak tartom, pedig elég féltékeny típus vagyok és mint lány hajlamos vagyok túl is reagálni dolgokat. De erre még én is azt mondom, hogy a barátod idióta. :D
2014. máj. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor jól gondoltam, csak az a baj, h ő olyan fajta, h inkább lezárja az egészet és "Jaj ne haragudj" közbeni bújással és sajnos nekem olyankor megesik rajta a szívem és hagyom... De ez már túlzás volt szerintem is..
2014. máj. 28. 13:23
 7/7 Költőnő? ***** válasza:
Nem normális az embered.
2014. máj. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!