Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » CSAJOK, mit tanácsoltok? Ezt...

CSAJOK, mit tanácsoltok? Ezt már nem lehet birni

Figyelt kérdés
9-hó babám csak kézbe szeretne lenni mindig,megvettem neki az új járokát üvölt benne.kompba se marad,hanyatt sem,hason sem,lassan 10 kg,és már nem bírom állandóan cipelni,házimunkát sem tudom rendessen elvégezni.kiborultam nagyon:(
2010. márc. 26. 15:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az éneklés tetszik!

Azt figyeltem meg, akkor is hatásos, amikor már forr az agyam az idegtől. lehiggaszt. Csak elkezdeni nehéz ilyenkor.

2010. márc. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

második hozzászóló vagyok. Mi most kipróbáltuk a chamomilla bogyókat, napjában többször is kapja, és rá sem ismerek a fiamra!! Tök jó!!! Igaz már látom a fogacskát is, az elmúlt egy hónapban ez a negyedik ami kijött, úgyhogy valószínűleg azért volt olyan nyűgös...

Lehet nálatok is fog készülődik (nálunk kb 3 hónapig szenved eggyel...) érdemes kipróbálni ezt a chamomillát!

2010. márc. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!