Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mit tehetnék még...

Szerintetek mit tehetnék még hogy ne legyen ilyen beteges a 2éves kisfiam?

Figyelt kérdés
2éves a kisfiam jelenleg is mandulagyulladása van volt már 3x tüszös mandulagyulladása volt most is elötte is injekciót kapott!minden nap 2xhordtam injekcióra!már 8hónapja(vérvizsgálatból megállapított immunredszer gyengeség)Broncho Vaxom immunerösítöt kap+Béres cseppet és c vitamint is!Ennek ellenére havonta beteg!Tavaly nyarunk nagyon rossz volt mindenki játszott Balatonon pancsizott mi itthon 40C-os lázzal szenvedtünk!mondhatni 2hetente beteg!Nem járunk közösségben vagyos bölcsibe hogy esetleg onnan kapná el!Nagyon kétségbe vagyok már esve rettenetesen tanácstalan vagyok!Amugy tüneményes kisfiú 19hónapos kora óta beszél,a helyzethez képest jól eszik!Kérlek ha valakinek van ebben az esetben tanácsa,tapasztalata kérem ossza meg velem!Hova forduljak még?mit tegyek még hogy ne legyen beteges?!Mindenki ezzel nyugtat hogy majd kinövi ha nagyobb lesz!:( hát köszi addig meg végig szedjük a gyógyszergyárak összes gyógyszerét?!Gondolkodtam a mandula műtéten,de ebben a korban szerintem nem csinálják meg!Köszönöm szépen
2010. márc. 26. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a Colostrum tablettát tudom ajánlani keress rá a neten.

Megcsinálják a műtétet főleg ha ennyiszer tüszős a mandulája.

Gégész látta már, kenetet vettek a torkából, orrából tenyésztés céljából?

2010. márc. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gégészeten még nem voltunk de ez lesz a következö lépésünk!A múlt hónapban volt kenet vétel kimutatta hogy bakteriális fertözés volt!Köszönöm a válaszod!
2010. márc. 26. 18:54
 3/4 anonim válasza:

Hali!

Szerintem vidd el egy természetgyógyászhoz!

Nekem nagyon sokat segitett!

Nemtudom, merrefele lax, Győrujbaráton van egy nagyon jo természetgyogyász, szerintem probáld meg!

2010. márc. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1 vagyok nem tudom hol laksz, de minnél hamarabb mutasd meg gégésznek ők jobban látják az ilyesmit mint a gyermekorv. ( a gyermekorvosunk mondta).

Kontrol kenet lett levéve?

2010. márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!