Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam ma picit letaknyosodot...

Kisfiam ma picit letaknyosodott, nagyon be van dugulva az orra. Mit tehetnék? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
1 ORVOST.
2011. márc. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sterimart fújtam az orrába aztán orrszívás.
2011. márc. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha csak taknyos, nincs hőemelkedése sem, akkor nálunk ez a bevált recept:

Fluimare-t fújunk az orrába, (p)orrszívóval kiszedjük. minden szopi előtt. még jobb, ha anyatejet cseppentesz az orrába.

lehet illóolajat párologtatni a szobában, gyakran kell szellőztetni.

2011. márc. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

azt csinálom én is (2.), meg anyatejet csöpögtetek neki bele...mert lehet a foga miatt.

1 ha midnen kis izével orvoshoz rohanok, ott nagyobb bajt szed össze most, míg várunk...

2011. márc. 9. 11:30
 5/7 A kérdező kommentje:

reggel óta szellőztetek, és semmi baja, csak a dugulás. most volt nekem egy kb 2-3 napos ugyan ez, folyt az orrom, de semmi más. lehet azt ragasztottam rá. csak hátha van vkinek egyéb jól bevált módszere az anyatejen, meg a szíváson, sok folyadékon kívül.

köszönöm!

2011. márc. 9. 11:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő ha nincs láza csináljam ezt felesleges orvoshoz rohanni mert ő sem fog mást mondani.
2011. márc. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
max még amit tudok tanácsolni h ha van mikróban v radiátoron melegíthető plüssötök akkor melegen tedd a pofijára, így könnyebben tisztul neki, de semmi képp ne legyen túl meleg mert akkor többet árt mint használ!
2011. márc. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!