Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel óta egyfolytában...

Ma reggel óta egyfolytában fehér-krémes jellegű folyásom van. Mire jellemző ez a folyás? Mitől van?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma reggel óta egyfolytában fehér-krémes jellegű folyásom van.Most vagyok mensi első napjátol számitott 9. napon.A mensim rendszeres,26 napos ciklusokkal.Babát szeretnénk már nagyon.5 napig Clostyt kellett szednem,amit tegnap fejeztem be...Szerintetek ez a folyás mi lehet?És a closty segithet?1 éve probálkozunk babával.Elöre is köszi a válaszokat.!
2008. febr. 2. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Szia! Lehet,hogy most kezdődik a peteérésed.Nekem legalábbis olyankor volt.A gyógyszer biztos segít a barátnőméknek is így lett babájuk,csak ne görcsöljetek (bár ezt könnyű mondani,nekünk két év után jött össze a kisfiunk).Csak szeressétek egymást! Szurkolok nektek!Egy boldog anyuka
2008. febr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi a választ!Te a 2 év probálkozás alatt voltál dokinál?Sok boldogságot a babádhoz!!!
2008. febr. 2. 14:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Előfordulhat,hogy felvagy fázva és azért van fehér folyásod.Biztosan segíthet a gyógyszer.Ne izgulj és ne görcsöj.Mikor szeretkeztek ne arra koncentráljatok,hogy a baba mikor jön össze. Úgy is jön ha akar. :D

2008. febr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!