Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Altathatom szivacson két...

Altathatom szivacson két éjjel 3 hónaposomat?

Figyelt kérdés

Hétvégén megyünk barátokhoz, két éjszakára. Viszont az utazóágyunk kölcsön adtuk és még nem kaptuk vissza (addig nem is fogjuk).

A barátoknál általában egy ágyban alszunk a 4 éves fiúnkkal. Most viszont nem tudom hol altassam a kicsit. A babakocsi mózeskosarában már nem kényelmes annyira szerintem neki. A férjem szerint vigyük el a kiságy matracát, vagy van egy kb. 10 cm vastag szivacs, amit az utazóágyba vágattunk, és rakjuk le a földre és párnázzuk körbe.

A padlón nagyon vastag szőnyeg van, ill. a helység alatt van egy fűtött pince, tehát nem hideg, csak nem tudom, furcsa nekem a gyereket a földre tenni.

Máshogy meg nem igazán tudom megoldani.


2016. jan. 13. 05:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem gond nelkul, de a korbeparnazassal vigyazzatok, mert belefulladhat. Inkabb probaljatok a sarokba rakni, igy ket oldalt vedett, a masik kettot meg valami kemennyel barikadozni.
2016. jan. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A nyaralóban mi is a földön alszunk a tetőtérben szivacson. Fentről nézni lehet fura, de igazából tök kényelmes.

22 és 4 hónaposak a gyerekek, a 4 hónaposom még sehova nem megy, de ha lekúszna sem lenne semmi baja.

Neki egyik oldalon a kanapé van, a másik oldalról egy másik szivacs, fal és semmi.

2016. jan. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
persze. ket ejszakara ez megfelelo. csak jol parnazzatok korbe. meg arra figyeljetek hogy ha csak nincs ott padkofutes, akkor a foldon mindig 2-3 fokkal hidegebb van mint kisagyba, legalabb is nalunk a csaladi hazba...tehat kicsit vastagabb takarot vigyetek vagy vastagabb bodyt
2016. jan. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!