Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angelcare AC100 szokott néha...

Angelcare AC100 szokott néha pittyegni, vagy az enyém rossz?

Figyelt kérdés
A tic-tac funkció ki van kapcsolva, elvileg nem kellene, hogy hangot adjon ki, de néha pittyeg kb. 2-3 percenként egyszer, de akkor folyamatosan.
2016. jan. 14. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azt jelzi, hogy merül az elem? Most nem tudom, hogy a miénk milyen típus, de az akkor szokott egy-egyet pittyegni, ha lemerül az elem, és sárgás fénnyel villog is.
2016. jan. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem, az elem jó, és még nem villog sárgán, csak zöld.
2016. jan. 14. 22:25
 3/8 A kérdező kommentje:
1-1 pittyenés van, kb. 1-2 percenként, ha kikapcsolom és újra be, akkor megszűnik. De később van, hogy itt a másik szobában újra hallom, hogy pittyen, utána megint pittyen. :(
2016. jan. 14. 22:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk nem tudom ugyan az a fajta van e mint neked, de nálunk is akkor szokott pittyegni, ha merül az elem. Érdemes jó minőségűt belerakni. Mi is kicseréltük tölthető energizerre és utána már nem pittyegett. Ha elkezdi akkor gyors kikapom,,feltöltöm és már jó is.
2016. jan. 15. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igaz nekem másfajta van de akkor pittyeg nekem is, amikor merül az elem. Elvileg jeleznie kellene de mégsem, az elemnél pont nem jelez semmit.. csak pittyeg.
2016. jan. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A nagy jelzés előtt ad egy rövidebb pittyegő hangot. Tehát mielőtt ténylegesen beriasztana hosszan, jelzi, hogy a gyerek nem vesz levegőt.. Ha ez után viszont ismét mozgást érzékel, akkor már a nagy riasztást nem adja le.Ezért hiheted azt, hogy "néha pittyeg". Ha nincs mozgás továbbra sem, akkor jön a riasztás.
2016. jan. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez nálunk is így van és nagyon meg is ijedtem de mivel egyik napról a másikra sűrűn csinálta, próbáltam másik elemet és meg is szűnt.

5-ös


Illetve el lehet mozdulva a lap mondjuk ez nálunk még nem jelentett gondot de meg kell nézni. Ezt meg másik elemet mindenképpen jó kipróbálni.

2016. jan. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi Lányok, vslóban merült az elem! Csak én azt hittem, h ilyenkor már narancs színnel villog a készülék, közben még zöld volt. Cseréltem egy minőségi elemre, így már okés. Használtan vettem, azt hittem, hogy hibás a készülék.
2016. jan. 16. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!