Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogyha valaki ezen az oldalon problémával küzd és segitséget kér, akkor egy csomó felhasználó ahelyett hogy segitene, még egyet belerug, és cinikus megjegyzéseket tesz?

Figyelt kérdés
2015. júl. 8. 10:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon alacsony az emberek érzelmi intelligenciája.

Képtelenek mások helyzetébe beleképzelni magukat.

Viszont könnyen ítélkeznek és sértegetnek.

Lelki gond ez, és nem a kérdező hibája, hanem a válaszadó problémája. Sokszor nagyobb is, mint a kérdést kiíró baja, mert ő legalább meg tudja fogalmazni, hogy miben kér segítséget, míg a sértő hozzászóló észre sem veszi, hogy neki baja van.

2015. júl. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Tudnál konkrét példát írni, hogy mire gondolsz?
2015. júl. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
a kérdés konkrétan arra vonatkozik,hogy feltettem itt 1 kérdést dackorszakban lévö gyerekemmel kapcsolatban,hogy mit kéne tenni hogyan kéne megnevelni,és erre pl. az egyik válaszoló azt irta,hogy "minek az ilyennek gyerek".engem ezek a kommentek rettentöen dühitenek,nem tudom öket figyelmen kivül hagyni.Nem értem ezek az emberek miért irogatnak ilyen lenézö gonosz dolgokat?Mi ennek az értelme?
2015. júl. 8. 10:25
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Az ilyen engem is bosszant.

Szerintem van valami lelki nyomoruk és azért ilyenek. Névtelenül, arc nélkül írogatnak, könnyen nagy a szájuk.

Én néha azt gondoltam, hogy szívesen találkoznék egyszer egy ilyen khm... anyával (?), hogy mégis milyen lehet élőben, úgyis nagy-e a szája.

Nekem még a lepontozás is "tetszik". Főleg ha a másik anyuka gyerekének a nevét pontozza le.

Olyan szánalmas...

2015. júl. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Az internet átka. Az anonimitás mögé bújva sokkal könnyebben mond kegyetlen, elítélő dolgokat az ember, mint szemtől szembe. Kielégületlenek, frusztráltak az ilyen emberek, és a neten próbálják levezetni.
2015. júl. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ez számomra döbbenetes.Nem volt még olyan kérdésem,ahol ne jelent volna meg legalább 3-4 ilyen kommentelö.Most komolyan itt élik ki a frusztrációjukat problémájukat más embereken??Annyira felbosszantanak,hogy sokszor legszivesebben lekevernék nekik egyet
2015. júl. 8. 10:33
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Én is jártam/járok így. Nagyon sok primitív ember jár ide, néha félelmetes, mennyire. Többször megbántam már, hogy kérdeztem bármit is.
2015. júl. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%

"Most komolyan itt élik ki a frusztrációjukat problémájukat más embereken??Annyira felbosszantanak,hogy sokszor legszivesebben lekevernék nekik egyet"



Még szerencse, h te velük ellentétben remekül kezeled az indulataidat, mindig higgadt tudsz maradni és intelligens és még véletlenül sem nyilvánulsz meg agresszívan.

2015. júl. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Julie S ***** válasza:
59%
Mindig arra emlekeztetem magam, amikor ilyen lealazos valaszokat olvasok, hogy inkabb itt vezessek le a feszultseguket, mint hogy a valos vilagban kattanjanak be... Ettol meg nem oke, hogy igy viselkednek, de talan idovel lassan ok is fejlodnek kicsit erzelmileg.
2015. júl. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
8-as te PONT ez a tipusu válaszoló vagy akik ezeket a kommenteket irják.Szánalmas vagy,hogy most kiragadtál valamit amibe beleköthetsz a válaszomban.Ha gondjaid vannak otthon,szerintem próbáld meg megoldani,vagy pszihológus segitségét kérni,de ne rajtam és másokon töltsd ki.....
2015. júl. 8. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!