Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy át fog állni a...

Lehet, hogy át fog állni a napi 1 alvásra? Kisfiam 10 hónapos és mostmár 2-3 napja, hogy napközben csak egyet aludt!

Figyelt kérdés
Nem nyügös,hogy kevesebbet alszik de estére már elfárad! Próbálom délután még egyet altatni de nem akar úgy csinál mintha lemaradna valamiről és csak nézelődik és tekeredik a kezembe! A szemeit viszont dörzsöli innen gondolom,hogy álmos!
2010. márc. 27. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom is 10 hónapos és vannak napok, amikor csak egyszer alszik, de van, hogy még kétszer. Kiszámíthatatlan.

Én is azt hittem, hogy átáll, de mégsem. :)

Szóval nem törvényszerű, hogy nálatok ez lesz, de lehet, hogy tényleg átállt.:)

2010. márc. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy átáll, és lehet, hogy utána majd visszaáll, és lehet, hogy ez így megy majd oda-vissza hónapokig. :)
2010. márc. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 10 hónaposan állt át a napi egyszeri alvásra, ebéd után. Jobban mondva, utána még egy-két hónapig délután, ha sétáltunk, a babakocsiban elaludt, de ez sem volt törvényszerű. Most 14 hónapos lesz, és fixen egyszer alszik, de én nem is bánom!!
2010. márc. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!