Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött számára melyik a...

Újszülött számára melyik a legjobb pelenka?

Figyelt kérdés

Kisfiam lesz, ha ez számít. Szeretnék legalább 2 csomag pelenkát venni, hogy ne kelljen az első hetekben peleka után mászkálni. Szerintetek milyet vegyek?

Pampers Premium Care-ről mi a vélemény? Elég jókat olvastam róla. Újszülött méretből 1 vagy 2 csomaggal vegyek? 108 dbos meddig elég? 10-14 nap?


2016. jan. 19. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő azt mondta ne tárazzak be egy fajtából, mert nem biztos, hogy be fog válni. Ismerősünk pl nem ajánlotta a premium caret, nekik hátul kifolyt a kaki (kisfiúk van). Én is vettem pár csomag zöld és narancssárga pamperst, majd meglátjuk melyik válik be, lehet egyik sem. További boldog baba várást :) 35 hkm
2016. jan. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt előre nem lehet megmondani. Én a a dm-est szeretem a legjobban, árban is nagyon jó ha kuponokkal vesszük. Nekünk mondjuk egyikkel sem volt semmi gond így az ár döntött.


Sztem a legjobb ha 2-3 féléből veszel mondjuk 20 darabost és akkor kiderül h melyik jó a babád bőrének.

2016. jan. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet tudni melyik lesz jo. Nekunk az elejen mindbol kifolyt a pisi, olyan kis veknyka babam volt.

Elso par hetben napi min. 10 pelus kell. Aztan ez csokken.

2016. jan. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, erre nem is gondoltam, hogy több félét vegyek! De akkor így fogom csinálni.
2016. jan. 19. 15:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Én pampers-el kezdtem,az bevàlt ìgy kitartottam mellette. De nem vettünk előre pelust. Egyrészt a méretet sem tudod. Nekünk rögtön a 2-es kellett.

A kórhàzban mi pl kaptunk többféléből termékmintàt,azt pròbàltam a legszimpibb a pampers volt,ìgy azt vetettem apukàval.

2016. jan. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lányomnál Pampers Premium Care-t használtunk az elején, nem volt rossz, de azóta többször váltottunk, mindig más jött be, ahogy nőtt, meg változott az alakja, mozgása. Most fiút várunk, veszek egy csomag Premium Caret és egy csomag Liberot, mindkettőből 1-est és amelyik jobban beválik azt használjuk tovább. Azért nagyot nem tudsz tévedni egyik fajtával sem :-), napi 6-8 általában elmegy egy újszülöttnél.
2016. jan. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1-es méretből a legkisebb csomag (talán 22 db-os) Libero-t vettem, 2-esből már nagyobb kiszerelést. 4,15 kg súllyal született a fiam, szóval az 1-es méret határeset volt, de pár nap alatt elfogyott. Kaptunk aztán sokféle márkájút a látogatóinktól, de maradtunk a Libero-nál, amellett pedig a fehér és zöld Pampers-szel voltam még elégedett. Ki kell tapasztalni, előre nem vásárolnék be hatalmas mennyiséget.
2016. jan. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!