Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én Babám eszik ennyire...

Csak az én Babám eszik ennyire keveset? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Már 1 hete alig eszik, olyan, mint ha elkezdődött volna a fogzás, de nem vagyok benne biztos. Lehet emiatt? Ha eszik, akkor is úgy kell becsempésznem a cici után a cumisüveget a szájába (már nagyon kevés a tejem). 6,5 hónapos, de van hogy cici után csak 50-60ml tápot eszik. Meddig tart ez? Vigyem dokihoz?

Amúgy olyan, mint máskor: vigyorog, mászik, meg már szépen térdel is. Nem értem honnan van erre energiája?!


2010. márc. 27. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van energia és jó a kedélyállapota akkor minden oké!Majd eszik később többet!Mi magunk is van,hogy nem kívánunk annyi kaját pár napig is mint máskor:)
2010. márc. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem kell dokihoz vinni és a kaját ne erőltesd persze nem azt mondom, hogy hagyd rá de nem kell neki akkor nem kell.

Biztosan a fogzás is közrejátszik meg egyébként is vannak ilyen időszakok, ne aggódj ezért! Majd visszajön az étvágya.

2010. márc. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát én már nem erőltetem, de kezdek teljesen elkeseredni. Olyan nagy étvágyú volt, most meg... :-(

Köszönöm a válaszokat!

2010. márc. 27. 20:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ne aggódj, semmi baja nem lesz a picinek.Most ilyen időszaka van.

Nekem mikor a kisfiamnak egyszerre jött négy foga akkor több mint egy hétig nem evett semmit csak reggel 180tápszert és este 240ml tápszert,ennyit evett egész nap.Pontosabban több mint egy hétig ennyit evett minden nap.Akkor én is aggódtam.Leginkább attól féltem,hogy kiszárad mert,hogy itatni sem lehetett még akkor.Illetve semmit nem ivott meg.Cicit meg már nem kapott akkor.

Dokihoz felesleges elvinni,ha látod,hogy minden rendben van vele.Az étkezése meg majd helyreáll.

2010. márc. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, szóval túlparázom! :-) Köszönöm Neked is a választ!
2010. márc. 28. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!