Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Keveset fogyok? (részletek)

Keveset fogyok? (részletek)

Figyelt kérdés
Eddig még csak "nem-eszem" fogyókúrákkal próbálkoztam és akkor 4-5 nap lement akár napi 1 kg is, de persze az utána vissza is jött... Viszont most rendes sportolós, diétázós dologba keztem. Négy napja csinálom, és eddig kicsit több mint 1 kg ment le. Ez normális? Segítség! Félek h abbahagyom ha nem látok eredményt.
2010. júl. 31. 14:04
 1/4 A kérdező kommentje:
jah, elfelejtettem h 10-15 kg felesleg van rajtam.
2010. júl. 31. 14:20
 2/4 anonim ***** válasza:
4 nap alatt 1kg nemhogy kevés, hanem még sok is.. Persze az elején megy a víz is ki. De milyen eredményt szeretnél látni, hogy ne hagyd abba? 4 nap alatt most komolyan? 10kg minusz? Én nagy súlyról kezdtem el, volt miből leadnom, és mégis az első 2 hónap alatt öszvissz lement 5kg! Nem értettem. De abba nem hagytam, és most -26-nál tartok.
2010. júl. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóval akkor jó úton haladok. Köszi a választ. És nagyon ügyes vagy, gratulálok! Te milyen módszerrel adtad le és mennyiből?
2010. júl. 31. 14:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Köszi. Én úgy adtam le ennyit, hogy figyeltem miket eszem. Nem követtem semmilyen diétát, csak magamnak kialakítottam az étkezésem. Napi 4x eszek, nem éhezek, a tésztáról és az édességekről lemondtam. De nem veszem véresen komolyan, néha néha belefér egy csoki pl. Eljárok emellé koditerembe heti 3x-4x, mostanában futni. De eleinte csak gyalogoltam futópadon, bicikliztem 40 percet mellé, súlyzóztam kicsit. Vagyis még mindig, csak a gyaloglást futásra váltottam. Január közepén kezdtem el. Utálom leírni, de 100kg-ról. Most 74kg vagyok. Nem sok van hátra már, mert 172cm vagyok, ehez olyan 65kg-t gondoltam jónak, hogy addig fogyok le. (Lány vagyok) 68-ról híztam meg sajnos ennyire, de azzal sem voltam vékony mondjuk.

Januárban én is úgy álltam neki, hogy nem hittem benne, hogy letudok fogyni. De azért csináltam, mert közben szerencsére meg is szerettem a mozgást. Tök hihetelen nekem még mindig, hogy 26-ot már leadtam. Na szóval nem írok regényt, a lényeg, hogy ne add fel:) Ha gondolod leírhatom hogy hogyan, miket eszem, ha érdekel. Hátha segít.

2010. aug. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!