Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem nyúl a játékok felé, ráér...

Nem nyúl a játékok felé, ráér még?

Figyelt kérdés
Kisfiam most lett 4 hónapos, nagyon érdeklődő, mosolygós baba. Ha elé tartom a játékot megfogja, két kézzel. De a játszószőnyegről lelógókat nem ütögeti, csak kalimpál oldalra nekik. Egy barátnőm kisfia ennyi idősen már ütögette, nem hasonlítgatom őket össze, csak aggódom. Nincs elkésve? Forogni sem forog még, bár ha oldalra fektetem egyből hasra fordul, de hanyattból nem. Hason nagyon ügyes, emeli a mellkasát is. Mikor kell forognia? Sokan írják, h ilyenkor már forog a baba. Nagysúlyú is, lehet lusta?

2016. jan. 21. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nagy súlyú, akkor nem lusta, csak nincs annyi izomereje, hogy a nagy testet megmozgassa. Gondolj bele, mennyivel könnyebb egy vékonyabb babának forogni! Majd fog a tiéd is, neki többet kell az izmainak erősödnie.
2016. jan. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
4 hónaposan az enyém is csak nezegette a lelógó bigyokat :) Nem is tudom mikor kezdte el őket ütögetni de jóval később :) A nagy súlyú babák később kezdenek el mozogni. Nem kell emiatt aggódni,befogja hozni a lemaradást. En úgy tudom 6 hónaposan kell tudni forogni, nem vagytok lemaradva.
2016. jan. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!