Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol és milyen márkájú virslit...

Hol és milyen márkájú virslit ill. csirkemellsonkát vesztek 1,5 év körüli gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Jó minőségű érdekelne. Nem akarom minden nap virslivel tömni mielőtt valaki belekötne de néha adnék neki.
2016. jan. 21. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Én füstlit adok a gyerekeknek, szeretik és elfogadható a hús mennyisége is. Sonkában csak a valdort eszik meg, és meg is értem őket hiszen nagyon finom :)
2016. jan. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

virsliből Picket, Sparost szoktam venni, szerintem onnantól hogy virslit adsz neki teljesen mindegy (mondjuk én is adok neki de kb. 3-4 havonta egyszer...de most amúgy láttam hogy van a Ságának gyerekeknek való, magasabb hústartalommal..


a csirkemell sonkát viszont hetente többször is kapja, mert ugye valami adni kell és bár legjobban a házi kolbászban bízok amit ismerős készít azt mégsem eheti...

szóval abból is van a Ságának gyerekeknek való, de én mindig elfelejtek olyat venni, ezért rendszerint az enyémből kap: CBA-s, vagy Hercsi - ha spar, esetleg Bábolna, kiszolgáló pultból kérem, nekem az előre csomagoltak nem szimpik..gondolom azokban kétszer annyi tartósító van.

2016. jan. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sága fini-mini virslit szoktam venni
2016. jan. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A Lidl-ben lehet kapni 90% körüli hústartalmú virslit és sonkát, mi csak ilyeneket eszünk.

Ill. van 2 hentes a környékünkön, ahol árulnak adalékmentes párizsit és virslit, azt is szoktam néha venni.

2016. jan. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fini minit eszik a lányom, sonkaféléket nem eszi meg, meg mi se vagyunk szendvicsevők, de abból is van rendes színhúsos, nem préselt vacak.
2016. jan. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. jan. 21. 19:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Tescoban lehet kapni olyan mini gyerek virslit, amiben kb 85 % a hústartalom, ilyet szoktam venni.

Sonkából pedig szintén a tescoban van a Gála sült karaj, (előre csomagolt), amiben a hústartalom 90 %.

Ezeken kívül pick szalámit szoktak még kapni.

Aldiban is vannak ilyesmik.

2016. jan. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kométa bécsi virsli. Az ára húzos de isteni finom. Amúgy meg ha mindennap virslivel tömnéd ahhoz is kinek mi köze? Mi hetente kéthetente 1x eszünk. Gondolom aki gazdag az csak biodolgokat vesz, meg bejáratott hentesnél vásárol, erre nincs pénzünk, de nem is lehet a mai világban az adalekanyagot igazán kikerülni.
2016. jan. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%
Már elnézést, de miért lettem lepontozva. Tán nem a kérdésre válaszoltam??? 1
2016. jan. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!