Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves a kisfiam mit adjak...

Egy éves a kisfiam mit adjak tápi helyett neki?

Figyelt kérdés
Már nem szivesen issza a tápit és ha mást adok akkor fürdetés előtt után?Hogy változtassam meg a napi ritmusát mi mit követ?
2010. márc. 27. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Tejet, tejbegrízt, tejberizst, szerintem ezek jók vacsira. Én a fiamnak kiflit szoktam meg egy pohár tejet. Ő fürdés után szokott vacsorázni. De szerintem ahogy eddig csináltátok, az jó lesz továbbra is, miért kéne változtatni rajta?
2010. márc. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak a fürdetés utáni kaja miatt gondoltam hogy maszatol vagy tul álmos mert a vacsitápin elalszik néha!?Forralod a tejet?Jah és köszi a választ:)
2010. márc. 27. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem adnék még tehén tejet,de ez csak az én véleményem.Lehet kapni baba tejet,rizs tejet vagy laktóz mentes tejet.Én fürdés után etetem,teli gyomorral nem lehet valami jó fürdeni.
2010. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk mindig fürdés elött van vacsi és fürdés után (igaz ő már 2 éves kiscsaj) kakaó...

Én 1 éves korától a Nestlé 1+ babatejet adtam neki,majd olyan 1,5 éves korától issza a rendes tejet.

2010. márc. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!